Neler Yeni

2200TL EBA için toplama sistem tavsiyesi! (Full set 3000TL!) Toxin EBA (Kasım 2020) (1 Dolar 7,76 TL)

Kesteko

80+ Gold
En İyi Cevap
36
Eğer sadece canlı ders amacı ile kullanılacak ise işlemci 3000G yapılabilir.

Depolama birimi kısmında yanlış etmişsiniz, 500GB HDD yerine 240GB SSD koyunuz.

Anakart tarafında daha ucuz bir şey tercih edilebilir.

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
ab gta 5 açarmı
Açar olum sen ne diyon hem ben daha dün oynayıp test yaptım 300FPS aliyo (360P de)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer sadece canlı ders amacı ile kullanılacak ise işlemci 3000G yapılabilir.

Depolama birimi kısmında yanlış etmişsiniz, 500GB HDD yerine 240GB SSD koyunuz.

Anakart tarafında daha ucuz bir şey tercih edilebilir.
Bulabildiğim en ucuz AM4 anakart buydu hocam.
Depolama kısmını alacaklara bıraktım isteyen 120GB SSD ile alır isteyen bütçeyi aşar 240 alır isteyen 500GB HDD ile alır.
Ama yoruunuz için teşekkürler

Olum naptın 2200'e MUAZZAM bu! Ben piyasada 3200G kalmadı sanıyordum iyi denk gelmiş. Bu arada arkadaşın attığı monitör bende var. Alınır
Valla 3000 lira filan çıkar saniyodum hepsini bı topladım 2230TL çıktı :D

Son düzenleme:

haktanugur3

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,537
İsim
Ahmet Haktan Uğur
Instagram
haktanugur3
Steam
haktanugur3
Twitter
haktanugur3
Discord
haktanugur3
Reddit
haktanugur3
Son düzenleme:

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
NOT: Bu sistem oyun amaçlı değildir. Canlı ders gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak ve CS:GO, Fall Guys gibi sistem gereksinimleri düşük oyunları oynayabilmek amacınızsa önerebileceğim bir sistem.
Dostlar Asgari ücretle çalışan birinin alabileceği bir sistem topladım. Sistem gündelik işler ve EBA için uygundur. CS:GO gibi hafif oyunları da oynayabileceğiniz bir bilgisayardır. Her şey dibinde dibi seçildi çünkü sıfır ucuz bir bilgisayar toplamaya çalışıyoruz birinci amacımız oyun değil. Evet Toxin EBA sistem hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum.
ÖZELLEŞTİRME TAVSŞYELERİ
Depolama kısmında özelleştirme tavsiyelerim.
Eğer bana 120GB SSD yeter zaten oyun filan yüklemicem diyorsanız HDD'yi bununla değiştirebilirsiniz.

Ama ''Bana 240GB SSD lazım en az. Ama bütçeyi de pek aşamam'' diyenler 240GB bir SSD alıp sistemde kasa kullanmaz ve uzay montaj olarak sistemini kullanır.
Ellerine sağlık kral ;)

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1
HDD, yavaş çalışacaktır. Eğer seçtiğiniz ürün 7200RPM olsa yine eyvallah ama 5900RPM.
Yavaş çalışması ile beraber çok sorun getirebilir.
Tabii hız önemli düşünsene derse geç kaldın hemen uyandın bilgisayarın açılmasını 1DK bekleyemezsin o sırada hoca yoklama aldı ve seni yok yazdı :D

@crazyreign @Furkan Aslan @Fiery @DonanımFikir yorumlarsanız sevinirim :)

Son düzenleme:

serdar baskan

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
22,009
Mediakraft Türkiye Caferağa Mah. İstanbul
İsim
serdar aksu
İlgilendiği Kategoriler
bilim/deney
eba canavarı asodadoak.png

Leurox

80+ Gold
En İyi Cevap
1
KLAVYE-MOUSE-MONİTÖR
NOT: Bu sistem oyun amaçlı değildir. Canlı ders gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak ve CS:GO, Fall Guys gibi sistem gereksinimleri düşük oyunları oynayabilmek amacınızsa önerebileceğim bir sistem.
Dostlar Asgari ücretle çalışan birinin alabileceği bir sistem topladım. Sistem gündelik işler ve EBA için uygundur. CS:GO gibi hafif oyunları da oynayabileceğiniz bir bilgisayardır. Her şey dibinde dibi seçildi çünkü sıfır ucuz bir bilgisayar toplamaya çalışıyoruz birinci amacımız oyun değil. Evet Toxin EBA sistem hakkındaki görüşlerinizi bekliyorum.
ÖZELLEŞTİRME TAVSİYELERİ
Depolama kısmında özelleştirme tavsiyelerim.
Eğer bana 120GB SSD yeter zaten oyun filan yüklemicem diyorsanız HDD'yi bununla değiştirebilirsiniz.

Ama ''Bana 240GB SSD lazım en az. Ama bütçeyi de pek aşamam'' diyenler 240GB bir SSD alıp sistemde kasa kullanmaz ve uzay montaj olarak sistemini kullanır.
aĞbİ geytA 5 açaymı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,196
Üyeler
155,535
Son üye
EmreBey17
Top Bottom