Neler Yeni

24"-32" arası dahili hoparlöre sahip curved monitör önerisi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Görkem Akıncı
Bütçe
13000
Merhaba arkadaşlar, internette filtrelerim sonucu istediğim gibi bir monitör bulamadım, 24"-32" arasında (tercihen 2K), özellikle curved ve hoparlöre sahip bir monitör arıyorum. Oyun oynuyorum fakat çok rekabetçi düzeyde değil o yüzden 1ms olmasa bile kabul edebilirim ama 4ms üstünde olmamalı diye düşünüyorum. Bütçe çok dert değil fakat 12-13 bine kadar bir ürün bulmayı tercih ederim. Bilgisi olan böyle bir ürün aramış (yurtdışından da getirme imkanım var) olan beni de bilgilendirebilirse çok sevinirim. İyi forumlar!

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Batuhan
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Görkem Akıncı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum affına sığınarak bir soru eklemek istiyorum bilgin varsa, bazı arkadaşlar hoparlör kalitesinden memnun kalmadıklarını belirtmişler, JBL Go daha ekonomik ve daha kaliteli ses vs. yorumları mevcut acaba hiçbirini deneyimledin mi bu monitörlerin senin yorumun nedir?

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Batuhan
Dostum affına sığınarak bir soru eklemek istiyorum bilgin varsa, bazı arkadaşlar hoparlör kalitesinden memnun kalmadıklarını belirtmişler, JBL Go daha ekonomik ve daha kaliteli ses vs. yorumları mevcut acaba hiçbirini deneyimledin mi bu monitörlerin senin yorumun nedir?
monitör hoparlörleri yeni modellerde denemedim ama 20-30k lık modellerde tabii ki daha iyidir eğer mümkünse ayrı hoparlör kullanman bence de daha iyi olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Görkem Akıncı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir de bilgi sahibi olmadığım bir konu daha var, ben seneler sonra masaüstüne geçtim 4060Ti var şu an elimde, Gsync Freesync vs. özellikler ne kadar değerli ne işe yarıyorlar? Benim kişisel isteklerim 27" ya da 32" ve curved olması, bunun dışında da tercih etmem gereken bir özellik mevcut mudur?

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Snare
Merhaba arkadaşlar, internette filtrelerim sonucu istediğim gibi bir monitör bulamadım, 24"-32" arasında (tercihen 2K), özellikle curved ve hoparlöre sahip bir monitör arıyorum. Oyun oynuyorum fakat çok rekabetçi düzeyde değil o yüzden 1ms olmasa bile kabul edebilirim ama 4ms üstünde olmamalı diye düşünüyorum. Bütçe çok dert değil fakat 12-13 bine kadar bir ürün bulmayı tercih ederim. Bilgisi olan böyle bir ürün aramış (yurtdışından da getirme imkanım var) olan beni de bilgilendirebilirse çok sevinirim. İyi forumlar!

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,501
Üyeler
141,147
Son üye
amperino
Top Bottom