Neler Yeni

Rehber 24 ay veya üzeri taahhütler nasıl iptal edilir?

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya
Maalesef ki var. Reddedilirse büyük sıkıntı benim açımdan. İtiraz edersem mahkeme falan avukat parası derken cayma bedelinden fazla tutar.
Hocam umarım seninki de benimki de reddedilmez ben btkya da başvurdum senin btk sonucu ne çıktı

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Hocam umarım seninki de benimki de reddedilmez ben btkya da başvurdum senin btk sonucu ne çıktı
BTK'dan sonuç yarın çıkacak. BTK olumlu cevap verirse THH başvurumu kaymakamlığa gidip iptal edeceğim. Eğer olumsuz cevap gelirse ki geleceği kesin gibi bir şey ama olumsuz gelirse başvuru devam eder.

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya
BTK'dan sonuç yarın çıkacak. BTK olumlu cevap verirse THH başvurumu kaymakamlığa gidip iptal edeceğim. Eğer olumsuz cevap gelirse ki geleceği kesin gibi bir şey ama olumsuz gelirse başvuru devam eder.
Hocam illa kaymakamlığa gitmek zorunlu mu iptal etmek için olumlu çıkarsa

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya
THH'ye gidebilirsiniz ama bendeki çok uzak. İl dışına yakın ilin en sınırında öyle diyeyim. Kaymakamlığa gitmek zorunlu tabi o ilin kaymakamlığı daha doğrusu ilçenin.
kaymakamlık yakın ya sıkıntı yok o zaman hocam yüksek problem şikayeti nedeniyle benimkinin onaylanması ihtimali kaç sizce

Top Bottom