Neler Yeni

24 inç Curved monitör almak mantıklı mı?

ygtsnk7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
yigit
Merhaba arkadaşlar aklım da birkaç sorun var, 24 inç monitör almak istiyorum msi curved fakat babam olumsuz bakıyor bi etkisi olmaz 24 inch icin bi farkı olmaz vs sizce almak mantıklı mıdır 24 inch curved bir monitör yoksa flatt monitör devam etmek mi mantıklıdır (hem oyun oynicam hem de ortalıkta dolaşıcam monitör ile)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Almayı düşündüğüm monitor
Eğer curved almayacaksam
https://www.hepsiburada.com/asus-tu...kjapumPqqN9duYuhk02XM0jItANHo5HdWQmFzfYj75S2k bunu düşünmüştüm

Shaco

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar aklım da birkaç sorun var, 24 inç monitör almak istiyorum msi curved fakat babam olumsuz bakıyor bi etkisi olmaz 24 inch icin bi farkı olmaz vs sizce almak mantıklı mıdır 24 inch curved bir monitör yoksa flatt monitör devam etmek mi mantıklıdır (hem oyun oynicam hem de ortalıkta dolaşıcam monitör ile)

Bu monitörü kullanıyorum hocam ve inanın fark ediyor düz ekrana göre. Pc'yi bırakıp tv'ye geçtiğimde eski tüplü televizyonlar gibi geliyor gözüme dışa doğru bombesi var sanki o derece farklı. Hali hazırda düzgün panelli bir flat monitör varsa geçmenize gerek yok ama özellikle aynı büyüklükte ise.

selamlargençler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
:(

Bu monitörü kullanıyorum hocam ve inanın fark ediyor düz ekrana göre. Pc'yi bırakıp tv'ye geçtiğimde eski tüplü televizyonlar gibi geliyor gözüme dışa doğru bombesi var sanki o derece farklı. Hali hazırda düzgün panelli bir flat monitör varsa geçmenize gerek yok ama özellikle aynı büyüklükte ise.
Ben de bunu kullanıyorum seviyorum ben curved monitörü ya daha havalı

ygtsnk7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
yigit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam ortalıkta dolaşıcam derken elinde gezdirmekten mi bahsediyosun curved monitörler daha hassas oluyor haberin olsun
Yok mesela filim izlicem ordan youtube giricem veya oturup bi instagram da dolaşacağım

Yha işte bir farkı olmaz 24 inch göre zevk almazzsın kötü olur filan diyor ben curved a hevesliydim

Eren_Y

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Eren Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
oyun yardım pc toplama vb.
Instagram
https://www.instagram.com/m_upt.eren/
Steam
https://steamcommunity.com/id/jiqitter/
Twitter
hamdieren10
Discord
Capon#5386
Yok mesela filim izlicem ordan youtube giricem veya oturup bi instagram da dolaşacağım
anladım curved cok odaklıyo kendine bağlıyo seni ama ne biliyim uzags koysan 3 kisi film izleseniz sağdan soldan görünmüyo diye hatırlıyorum ya da monitör özelliklerinden kaynaklı alabilirsin ama bütçe sıkıntınız varsa baban ondan sıcak bakmıyorsa gerek yok paneli de önemli ayrıca

ygtsnk7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
yigit

Yok hocam elimde monitör uzun süredir ama benim pc alanım biraz dar kötü hissettirir mi diye korkuyorum sonucta artık pahalastı her sey bunu düsünüp alıyoruz

anladım curved cok odaklıyo kendine bağlıyo seni ama ne biliyim uzags koysan 3 kisi film izleseniz sağdan soldan görünmüyo diye hatırlıyorum ya da monitör özelliklerinden kaynaklı alabilirsin ama bütçe sıkıntınız varsa baban ondan sıcak bakmıyorsa gerek yok paneli de önemli ayrıca
Alanım bir tık dar yani sahsen benim icimde de curved yatıyor

Shaco

80+ Bronze

Yha işte bir farkı olmaz 24 inch göre zevk almazzsın kötü olur filan diyor ben curved a hevesliydim
Şahsi tavsiyem aynı boyut ve hertz için değmez. Eğer 27 inç 2k curved alacaksanız alın derim. İleriye dönük bir tercih olur en azından özellikle yakın mesafeden kullanıyorsanız. Elinizde ki monitörü de 2.monitör olarak kullanırsınız.

ygtsnk7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
yigit
Evet alanım dar malesef

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,281
İsim
Ahmet Sevinç
bu tuf ın ips modeli
şimdi açıkçası bi mağazada denemeni öneririm mesela sevmeyebilirsin aşıkda olabilirsin ben denediğim anda olmasada olur düşüncesi oluştu kafamda illada curved diye bi arayışım yok bu sayede

ygtsnk7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
yigit
bu tuf ın ips modeli
şimdi açıkçası bi mağazada denemeni öneririm mesela sevmeyebilirsin aşıkda olabilirsin ben denediğim anda olmasada olur düşüncesi oluştu kafamda illada curved diye bi arayışım yok bu sayede
Hocam msi 242 ile arasında kaldım suan sence hangisini seçmek mantıklı olur

KnightDavion

80+ Bronze
Top Bottom