Neler Yeni

240 hz en ucuz monitör nasıl?

ALiveTR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Ali ÖZER
İyi geceler dilerim öncelikle bu monitörü almak istiyorum biraz daha valorant tarzı oyunlara geçicem pc hocası videosunu yapmış ama tam cevap alamadım bu monitör diğerlerine göre ciddi manada ucuz ghosting tarzı sorunlar olur mu diye korkuyorum yardımcı olabilir misiniz

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
İyi geceler dilerim öncelikle bu monitörü almak istiyorum biraz daha valorant tarzı oyunlara geçicem pc hocası videosunu yapmış ama tam cevap alamadım bu monitör diğerlerine göre ciddi manada ucuz ghosting tarzı sorunlar olur mu diye korkuyorum yardımcı olabilir misiniz
Olur, bütçe yetiyorsa Odsysey G4 alın.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Üründen bağımsız olarak 240Hz monitör alıp FPS oyunu oynayacaksan 27" baya büyük kaçar 24" daha iyi olur.

Salihayaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Salih Ayaz
Selam dostum senin yerinde olsam ASUS VG249QM1A Modeline bir göz atarım ıps ve 270 hz 1 ms gtg

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
907,103
Üyeler
140,768
Son üye
BJKLİ TARİHÇİ
Top Bottom