Neler Yeni

240Hz 1080p - 2K Monitör Önerisi

Bartuu

80+ Silver
Ben de 240hz arıyorum ama piyasada çok seçenek yok. Rekabetçi oyun oynuyorsan 2k alman iyi olmaz 2k monitörü de 1080p yapınca kötü oluyormuş. 1080p 240hz olarak samsung'un g4 modeli var ben onu almayı düşünüyorum. Bi' bak bence belki sevebilirsin.
Shroud derke chronicle gibi pro oyuncular 2k da oynamaya başladı uzaktan adamları daha net görüyosun
Mesaj otomatik birleştirildi:

1080p de rekabetçi oyunlar için 10k bütçede alınabilecek en iyi monitör purexp açınca mprt değeri 0.1ms'e kadar düştüğü söyleniyor buda ghosting'i neredeyse yok ediyor

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
Enes Altunışık
1710229565024.png

Attığım videodaki teste göre böyle görünüyor. Yıllardır profesyonel fps oyuncularının kullandığı benq'dan daha az ghostingi var. İnanılmaz iyi.

Bartuu

80+ Silver
Alıntıyı görüntüle
Attığım videodaki teste göre böyle görünüyor. Yıllardır profesyonel fps oyuncularının kullandığı benq'dan daha az ghostingi var. İnanılmaz iyi.
Benim gördüğüm tek sıkıntısı local dimming olmaması buda siyah sahnelerde monitörün ışığını görüyosun ışık süzmesi değilde böyle monitörden ışık geliyor siyahın arkasından

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
Enes Altunışık
Benim gördüğüm tek sıkıntısı local dimming olmaması buda siyah sahnelerde monitörün ışığını görüyosun ışık süzmesi değilde böyle monitörden ışık geliyor siyahın arkasından
Bunu bilmiyordum. Ben competitive oyuncu olduğumdan bana fark etmiyor böyle şeyler. Fiyatına göre en düşük ghosting, input lag ikilisini elde etmeye çalışıyorum. Almayı düşünenler bu monitörün competitive için biçilmiş kaftan olduğunu ve tabi fiyatına göre özellikleri olduğunu aklında bulundursun.

Keepr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
Enes Altunışık
Parasını hak eder mi tamamiyle, valorant'ta kendimi geliştirmek istiyorum çünkü, ana ekranım olacak?
Eder. Bu bütçede daha iyisi yok. (ghosting ve input lag olarak)

Aquinas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Salih Kılıç
Instagram
slhklc0
Steam
https://steamcommunity.com/id/bimkasasi
Discord