Neler Yeni

Yardım 240hz monitör alinir mi

ahmet0908

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ahmet ahmet
arkadaslar selam, ben aoc 240hz monıtör almak istiyorum ama bir sorunum var

benim pc'm gayet iyi ama call of duty modern warfare. fortnite. Gibi güclu oyunlar oyniyorum call of duty'de fps max 150. Fortnite'ta 270 ama 200 ze kadar dusuyur. 240hz monitör almak istiyorum daha hizli oldugu icin benim suan kullandigim 144hz msi 240hz ye gecmek mantikli olur mu bütçem gayet yeterli alabilirim yani

alicagim monitor

alinir mi sizce?
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim pc'm gayet iyi ama call of duty modern warfare. fortnite. Gibi güclu oyunlar oyniyorum call of duty'de fps max 150. Fortnite'ta 270 ama 200 ze kadar dusuyur. 240hz monitör almak istiyorum daha hizli oldugu icin benim suan kullandigim 144hz msi 240hz ye gecmek mantikli olur mu bütçem gayet yeterli alabilirim yani

alicagim monitor

alinir mi sizce?

Son düzenleme:

Voisxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Voisxe
Sistemin cs go, valorant, fornite gibi oyunlarda bile low ayarda 240 fps üstü sabit veremiyorsa, 240hz almak mantıklı olmaz, eğer sistemini güncelleyeceksen ya da değiştireceksen uzun ömürlülük açısından 240hz alınabilir, attığın monitör alınmaz, sistemini değiştirmeyeceksen 240hz alma çünkü sabit 240fps aldığın 1-2 oyun bile yok, o kadar para vermen çok saçma olur.

Ben illaha aoc istiyorum diyorsan bunu da alabilirsin, ama tercihin viewsonicten yana

ConquerorXIV

80+ Gold
ıps panelli monitörlere bak

alicagim monitor

alinir mi sizce?

omer_34

80+ Silver
fps oyunları odaklı oynuyorsanız olabilir ama hikaye oyunları ağırlıklı oynuyorsanız ve sisteminiz yeterliyse ben 2k monitör alırdım.

umutbeedir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Umut BEDİR
İlgilendiği Kategoriler
Tasarım ve Oyun
Instagram
chox.ia
Steam
https://steamcommunity.com/id/untiliwin/
Discord
umt.bdr

alicagim monitor

alinir mi sizce?
Sistemin için 240hz mantıksız olur. İstediğiniz alamazsın. Sistem için o parayı saklayabilirsin. 240hz bir şey kazandırmayacaktır sana

ahmet0908

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ahmet ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistemin cs go, valorant, fornite gibi oyunlarda bile low ayarda 240 fps üstü sabit veremiyorsa, 240hz almak mantıklı olmaz, eğer sistemini güncelleyeceksen ya da değiştireceksen uzun ömürlülük açısından 240hz alınabilir, attığın monitör alınmaz, sistemini değiştirmeyeceksen 240hz alma çünkü sabit 240fps aldığın 1-2 oyun bile yok, o kadar para vermen çok saçma olur.

Ben illaha aoc istiyorum diyorsan bunu da alabilirsin, ama tercihin viewsonicten yana

Valo cs go gibi oyunlarda +250 fps aliyorum da çok girmediğim için onları yazmadım direk

Sistemin için 240hz mantıksız olur. İstediğiniz alamazsın. Sistem için o parayı saklayabilirsin. 240hz bir şey kazandırmayacaktır sana
Hocam bende 3050 ryzen 5 500 gibi şeyler var ben biraz para topliyip 4000 serisine geçmek istiyorum o yüzden şimdiden 240hz almak istedim fiyatlar arttığı için 5gün önce 6k iken şuan 9k

umutbeedir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Umut BEDİR
İlgilendiği Kategoriler
Tasarım ve Oyun
Instagram
chox.ia
Steam
https://steamcommunity.com/id/untiliwin/
Discord
umt.bdr
Valo cs go gibi oyunlarda +250 fps aliyorum da çok girmediğim için onları yazmadım direk

Hocam bende 3050 ryzen 5 500 gibi şeyler var ben biraz para topliyip 4000 serisine geçmek istiyorum o yüzden şimdiden 240hz almak istedim fiyatlar arttığı için 5gün önce 6k iken şuan 9k
bir planın varsa al, ama sonrasında sistemi geliştirmeni kesinlikle tavsiye ederim.

Top Bottom