Neler Yeni

25-26 bin bütçe aralığında sistem önerisi

Xaoatica

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmetcan
Bütçe
26.000
Merhaba dostlarım,

25-26 bin TL aralığında İtopya üzerinden bir sistem toplamak istiyorum. Bu sistemi hem online ve hikayeli oyunlar oynamak için, hem de tasarım ve yazılım işleriyle uğraşmak için kullanmayı planlıyorum. Hazır sistem önerisi veya bu fiyat aralığında kendi sistemimi toplamama yardımcı olabilecek tavsiyelerde bulunabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim...

AlevFırtınası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Alev Fırtınası
Bu sistemde güç kaynağını görseldeki ile değiştirip alabilirsin. 1 TB SSD özelleştirmesi biraz pahalı ama 500 GB yetmez diyorsan al.
1721647451480.png
1721566393477.png

AlevFırtınası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Alev Fırtınası
Hocam öneriniz için teşekkür ederim fakat İtopya'dan alabilirim. Orada bu sistemi toplasam ne kadar fark oynar acaba?
İtopya'da güzel hazır sistem yok. Ama illa oradan almak zorundayım diyorsanız bir bakayım. Neden böyle bir zorunluluğunuz var?

Xaoatica

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmetcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İtopya'da güzel hazır sistem yok. Ama illa oradan almak zorundayım diyorsanız bir bakayım. Neden böyle bir zorunluluğunuz var?
Hocam illa hazır sistem almam gerekmiyor kendim de toplayabilirim. Mağazası yakın diye gidip mağazadan almak istiyorum da... Tabii daha iyisini toplayabiliriz başka yerden derseniz öyle de yapabilirim.

AlevFırtınası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Alev Fırtınası
Hocam illa hazır sistem almam gerekmiyor kendim de toplayabilirim. Mağazası yakın diye gidip mağazadan almak istiyorum da... Tabii daha iyisini toplayabiliriz başka yerden derseniz öyle de yapabilirim.
O bütçeye alabileceğin en iyi sistem benim ilk attığım sistem. Zaten evine kargoluyorlar. İlla mağazadan almak istiyorsan şu sisteme bakabilirsin herhalde vatan mağazası vardır yakınında.

İtopya'da en uygun bu sistemi buldum ona rağmen 4K kazık payı var görüyorsun yani.

Top Bottom