Neler Yeni

25 bin TL bütçe ile kripto mining sistem dizme önerileri 2022 ocak

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Nizamettin
Selamlar, 25 bin TL bütçe ile mining yapmayı düşünüyorum. Aylık yüzde 10 kadar getirisi olması için ne yapmalıyım? 2 ya da 3 tane Rx 6600 xt ya da 1660 super almayı düşünüyorum amazon japonya’dan. Önerileri alabilir miyim? Güncel fiyatlar ışığında nasıl bir sistem toplanabilir? Fikirlerinizi almak istedim, şimdiden teşekkür ediyorum.

70 mh üzerinden hesapladım 2 tane 3060 aylık 100 dolar getiriyor gibi gösteriyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vergiyle 7300’e geliyor. Kaç yaşındasın? Bgy’de falan mı takılıyorsun? Herhangi bir sosyal hayatın falan var mı? Arkadaşların seni ciddiye alıyor mu? Ya da arkadaşların var mı??? Neyse hayatta bol şans şekerim..

13 yaşında muhtemelen boşver.. insanlar hayatsız olabilir ciddiye almamak lazım xd
kaç yene geldi totali atsana sipariş geçmişini atsana abisii at nolur at

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
Sosyal hayatım gayet güzel teşekkürler .d laf mı çaktın şen abicimmmmm minişimmm
Toxic demeyelim de bilgiye sahip olmadan öneri verenleri birşeyler anlatanları sevmıyorum misal sen o.O2
yok ya sen direkt toxicsin
ailenden almadığın ilgilyi millete bulaşarak almaya çalışacak kadar acizsin :DDDD
ama helal başardın biraz

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Nizamettin
Sosyal hayatım gayet güzel teşekkürler .d laf mı çaktın şen abicimmmmm minişimmm
Toxic demeyelim de bilgiye sahip olmadan öneri verenleri birşeyler anlatanları sevmıyorum misal sen o.O2
Profil fotoğrafına baktıktan sonra ciddiye almamaya karar verdim one piece izlemeye devam ✌🏻 biz ekran kartı konuşuyoruz mümkünse rahatsız etme sevgili forumcu

ailenden almadığın ilgilyi millete bulaşarak almaya çalışacak kadar acizsin :DDDD
ama helal başardın biraz
Aman cidden sal bunu ya ailesi sevmiyorsa biz mi yetiştireceğiz baştan xd

Amaan boşver bunları ciddiye alma. Sen ekran kartı öner bize..
1641124200435.png

ben önersem .s

ama helal başardın biraz
cabukk bana babanın telefonunu ver konuscam onla .s

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Nizamettin
Alıntıyı görüntüle
ben önersem .s

cabukk bana babanın telefonunu ver konuscam onla .s
Hahah.. ceza almış arkadaş. Şimdi lütfen bana bu işten anlayan arkadaşlar yardımcı olsun..

Bu siteden hesaplayabilirsin benim değerlerime yakın hesaplıyor. Bence 2x3060 daha mantıklı. Power'ı da amazon TR'den takip edebilirsin ara ara stoklara giriyor.
Hocam tekrardan selamlar, yurtdışından ekran kartı alırken (amazon ve newegg) dolandırılmama rehberi var mı acaba? neye dikkat etmek gerek?

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,773
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Hocam tekrardan selamlar, yurtdışından ekran kartı alırken (amazon ve newegg) dolandırılmama rehberi var mı acaba? neye dikkat etmek gerek?
Şubat 2021'de yaptığım bir Amazon Rehberi konum var. Aradan yaklaşık bir yıl geçmiş bazı değişiklikler var ama çok farketmez senin için temel esaslar, bilinmesi gerekenler aynı.
En önemlisi satıcının Amazon olması. 3.Parti birinden asla alışveriş yapmıyorsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Nizamettin
Şubat 2021'de yaptığım bir Amazon Rehberi konum var. Aradan yaklaşık bir yıl geçmiş bazı değişiklikler var ama çok farketmez senin için temel esaslar, bilinmesi gerekenler aynı.
En önemlisi satıcının Amazon olması. 3.Parti birinden asla alışveriş yapmıyorsun.
Bu ekran japonya amazon’a bakıyordum da ekran kartlarında amazon’un satıcı olduğu bir ürün bile bulamadım

Satıcı güvenilir görünüyor olsa da amazon değil, satıcı kim belli değil hatta

Ekler

• 3E5F43B7-687D-4A26-93B9-1B181642D87E.png
    3E5F43B7-687D-4A26-93B9-1B181642D87E.png
    1.1 MB · Hit: 38
  • 12CB98EE-35BB-4DEF-BB80-D6D68408422C.png
    12CB98EE-35BB-4DEF-BB80-D6D68408422C.png
    497.1 KB · Hit: 42

ddy34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Mert
Selamlar, 25 bin TL bütçe ile mining yapmayı düşünüyorum. Aylık yüzde 10 kadar getirisi olması için ne yapmalıyım? 2 ya da 3 tane Rx 6600 xt ya da 1660 super almayı düşünüyorum amazon japonya’dan. Önerileri alabilir miyim? Güncel fiyatlar ışığında nasıl bir sistem toplanabilir? Fikirlerinizi almak istedim, şimdiden teşekkür ediyorum.
Aylık %10 getiri demek 10 ayda amorti demek. Onuda bulman 2.el dışında imkansız. Sıfır alacaksan jp den dahi alsan minimum 12.5 aydan başlıyor amorti.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Nizamettin
Aylık %10 getiri demek 10 ayda amorti demek. Onuda bulman 2.el dışında imkansız. Sıfır alacaksan jp den dahi alsan minimum 12.5 aydan başlıyor amorti.
Peki bunun için en iyi ekran kartı hangisidir? Rx5600 xt’nin iyi bir getirisi var diye de duydum, 1660S de alabilirim bilemiyorum. 25 bin bütçem var şimdilik

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,773
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Bu ekran japonya amazon’a bakıyordum da ekran kartlarında amazon’un satıcı olduğu bir ürün bile bulamadım

Satıcı güvenilir görünüyor olsa da amazon değil, satıcı kim belli değil hatta
Stok gelmesini bekleyeceksin o zaman. Sakın 3. parti'den alma. Bi sıkıntıda çok uğraşırsın ayrıca ekstra gümrük vergisi de ödemen gerekiyor. Eğer satıcı amazon ise bu vergi son ödeme ekranında çıkıyor ama 3.Parti'de bu yok kart gümrüğe girdiğinde ödeme yapıyorsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Nizamettin
Stok gelmesini bekleyeceksin o zaman. Sakın 3. parti'den alma. Bi sıkıntıda çok uğraşırsın ayrıca ekstra gümrük vergisi de ödemen gerekiyor. Eğer satıcı amazon ise bu vergi son ödeme ekranında çıkıyor ama 3.Parti'de bu yok kart gümrüğe girdiğinde ödeme yapıyorsun.
Peki stoklar mutlaka yenileniyor mu? kaç günde bir bakmam gerekir bir an önce almayı istiyordum aslında. Newegg satıcıları da mı aynı şekilde güvenilmez oluyor ya da ekstra ücret çıkarıyorlar?

Top Bottom