Neler Yeni

25 bin tl lik gaming laptop

D~LAW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet Bey
Kaç fps verir bu laptopa göre artıdan
Masaüstü 4060 ile 3050ti laptop ekran kartı karşılaştırılamaz. Arada çok büyük fark var.
Bide kasayo senin dediğin yapıbca soğutucuya bütçe kalmıyor 2 k da soğutucu desen 4 k monitor 6 k tam oluyo
Sadece kasayı değiştirin sıvı soğutmayı sonradan upgrade yaparsınız veya hiç yapmazsınız.
Dediğim Thermaltake 650w seçeneğini seçince 21k oluyor 4.700 de monitör alırsınız. bütçeyi aşmazsınız.

Doremon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet nur çebi
Masaüstü 4060 ile 3050ti laptop ekran kartı karşılaştırılamaz. Arada çok büyük fark var.

Sadece kasayı değiştirin sıvı soğutmayı sonradan upgrade yaparsınız veya hiç yapmazsınız.
Dediğim Thermaltake 650w seçeneğini seçince 21k oluyor 4.700 de monitör alırsınız. bütçeyi aşmazsınız.
Çok ısınmazmı soğutucu olmadan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok arada kaldım masaüstüde gereksizmi bilemedim ya bide 4060 var ama ne bilim ya

Bak şu nasıl

Ekler

• IMG_3741.png
    IMG_3741.png
    878 KB · Hit: 8

D~LAW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet Bey

+550 TL ye +8 GB ram ekleme seçeneği de var.
Konu sahibinin attığının yanında bu çok daha iyi ama, sabit kullanımda Masaüstü tercih edilebiliyorken laptopa gerek yok bence.

İşte en başından beri Thermaltake 650w dediğim bu hocam ama benim attığım linkten gidip seçerseniz 400tl daha ucuza gelir. ayrıca işlemci soğutucu yokmuş sıvı soğutucu almayacaksanız benim attığımda stok fan vardı onunla idare edersiniz oc yapamazsınız zaten siz bir şey olmaz.

Doremon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet nur çebi
Konu sahibinin attığının yanında bu çok daha iyi ama, sabit kullanımda Masaüstü tercih edilebiliyorken laptopa gerek yok bence.

İşte en başından beri Thermaltake 650w dediğim bu hocam ama benim attığım linkten gidip seçerseniz 400tl daha ucuza gelir. ayrıca işlemci soğutucu yokmuş sıvı soğutucu almayacaksanız benim attığımda stok fan vardı onunla idare edersiniz oc yapamazsınız zaten siz bir şey olmaz.
Çok teşekkür ediyorum bi değerlendiriceğim masaüstü ve laptopu iyi geceler

D~LAW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet Bey
Hocam benim gitmem gerek.
zaten oc yapmayacaksınız stok fan şu anlık yeter sadece kasayı Thermaltake 650w yapın ve monitörü alın bu kadar.
Çok teşekkür ediyorum bi değerlendiriceğim masaüstü ve laptopu iyi geceler
Sizede iyi geceler.

Doremon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet nur çebi
Hocam benim gitmem gerek.
zaten oc yapmayacaksınız stok fan şu anlık yeter sadece kasayı Thermaltake 650w yapın ve monitörü alın bu kadar.

Sizede iyi geceler.
Kanka senide rahatsız ettim kb da kasayı ekleyince bütçemi biraz aştı 650 w olup biraz daha uygun fiyatlı güzel bi kasa önerebilirmsin

D~LAW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet Bey
:) ışık sızması olan bi arkadaşın konusuna bakmasam çıkmıştım çoktan:)
Hocam ne kadar aştı eğer 500tl falansa monitörü 165hz den 144e düşürelim:)

Doremon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet nur çebi
Knk 4060 ı innıdan 300 tl verip palit yapim mi kalite farkı varmıdır

Knk 26445 tl oluyo soğutucu çıkarsam oluyoda soğutucuyuda çıkarmak istemiyorum pek

D~LAW

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet Bey

Doremon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet nur çebi

Tamam kanka teşekkür ederim yarın aileme danışacağım sonra takıldığın bir şey olursa yine sana yazarım hadi iyi geceler

Son düzenleme:

Serucat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Serkan Üçdağ
Depolama farkı var ama attığınızı düşük bütçede öneriyorum alınır.
Depolama farkı derken nasıl bir fark acaba? Sistemlerin her şeyi aynı sadece 2k daha pahalı senin attığın sistem

Top Bottom