Neler Yeni

25 k 30 k arasi hikaye oyunu icin pc

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
Aziz
Hocam sistem için şu ikisi arasında kaldım sizce hangisi

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-...ual-oc-12gb-rx7700xt-oyun-bilgisayari-p-50871

2. Sistemde ramlari 2x16 yükseltme yaptım
Thermalright Phantom Spirit 120 SE ARGB
32.675 TL oluyor soğutucu ve ram ekleyince

1. Sistemde ramlar 2x8
Ve sıvı soğutucuyu 31.700 tutuyor

Arada kalmanın sebebi şu daha önce AMD ekran kartı kullanmadım. Wattman hatası ve birkaç hata beni düşündürüyor.
Sadece valorant ve cs oynuyorum sizce artıları eksileri ile hangi sistemi almalıyım
AMD ekran kartı almayın. Bu bütçede NVIDIA tercih edin.

eypmsa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eyüp Bayram
kral nvidia almanı öneririm bozuk amd ile uğraşırsın. çamur gibi görüntü veriyor kart ayrıca.
bu sistemin anakart b550m yap 600tl farkla
111,86tl farkla Adata Gammix D30 XPG 8GB 3600MHz
ssd 1tb yaparsan yap cok oyun yükleyeceksen
bu haliyle 24.822 TL yapıyor
bu sistem bütçene göre
30k ddr5 4060ti nvidia da toplarsın habersin olsun
Çamur gibi görüntümü :D hocam valla bende rx580 var oynadığım her oyunu yüksek grafikle oynuyorum tabi oyundan oyuna değişir ama yani baya eski bi kart. Bide bu böyleyse 6700-7700 XT yi hayal bile edemiyorum.

mephist0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ekrem Sönmezsoy
AMD ekran kartı almayın. Bu bütçede NVIDIA tercih edin.
Biraz baktım da

7800xt ile beraber bile 200fps kadar düşüyor ortalaması 300

Burada 7500f ile 340 altına düşmüyor ortalama 400 ve üstü

Anlamadım

Son düzenleme:

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
Aziz
Katılıyorum neredeyse diyorsunuz sonuçta sıkıntı çıkabiliyor fp açısından amd düşünülebilir ama
F/P açısından iyi fakat bu bütçelerde ekstra FPS farkına gerek yok. Stabil ve sorunsuz olsun yeterli.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mehmet
amd driver sorunu yıldırdı beni rx 6600 xt vardı bende yeni sattım sürekli çökme sorunu watman sorunu bıktırdı driver sil yükle yapıyordum yada eski driver kullanıyordum öyle sorunu çözülüyordu. rtx 4060 ti aldım en azından artık kafam rahat driver derdi yok.

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
İbrahim Toglu
Herkes bir şey diyor abi ne alacaz piyasada aşırı var hani inidirim vs de yok sayfalarda paylaşınca amaçları dışına çıkmış hani ne yapılır
Tek tek toplayamaz mısın? Sana atılan hazır sistemlerin yarısı kötü veya içinde illaki dandik 1-2 şey oluyor.

soniq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ege Ekinci
Pcde pek bilgim hatta hiç yok sistem tavsiyeleri edermisiniz rica etsem
kanka öncelikle konuda 5 sayfa mesaj var ben 2sini okudum ama sana kesinlikle ve kesinlikle nvidia alman öneriyorum hikayeli oyunlarda ray tracing özelliğini nvidia çok iyi veriyor amd daha bu konuda çok geride frame generation desteği olarakda amd hala gelişemedi yeteri kadar hala büyük oyunlarda fsr3 teknolojisini getiremedi o yüzden kesinlikle nvidia al

Sergeant Cross

80+ Bronze
Ulan herkes NVidia fanboyu olmuş affedersiniz herkes biryerlerinden sallıyor. Bu AMD driver sorunları (wattman vs.) çok geride kaldı. Wattman hatasının tek sebebi Windows'un hep yanlış driveri kurması. Otomatik driver güncellemelerini kapat, ddu ile eski driveri sil, kendi driverini kur kendi işine bak yok AMD hata veriyor almayın diye bir karalama yapmayın. Bu ekonomik şartlarda AMD daha alınabilir gibi gözüküyor.

kanka öncelikle konuda 5 sayfa mesaj var ben 2sini okudum ama sana kesinlikle ve kesinlikle nvidia alman öneriyorum hikayeli oyunlarda ray tracing özelliğini nvidia çok iyi veriyor amd daha bu konuda çok geride frame generation desteği olarakda amd hala gelişemedi yeteri kadar hala büyük oyunlarda fsr3 teknolojisini getiremedi o yüzden kesinlikle nvidia al

Ama evet sana katılıyorum AMD böyle teknoloji konusunds pasif kalırsa NVidia almak daha mantıklı olacak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,088
Üyeler
141,933
Son üye
utkholmes
Top Bottom