Neler Yeni

25 yıllık pc kurtarma operasyonu

Emre mete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Emre
Beyler 25 yıllık bir pc var eski fotoğraflarımız vs var içinde yıllar oldu açmayalı enson hatırladığım bir sebepten mavi ekran da felan kalıyordu sanırım açılmıyordu kısacası. Hdd yi söküp yeni pc ye taksam bu bilgileri alabilir miyim bir de dönüştürücü lazım gibi geldi lazım mı acaba? Son olarak ta 25 yıllık pc de bile 4 ram girişi var, ddr5 anakart alıyoruz 2 ram girişi var ayıptır yahu.

Ekler

• 17022270422269210724560901020246.jpg
    17022270422269210724560901020246.jpg
    2.7 MB · Hit: 795

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,136
İsim
umut şahin
Beyler 25 yıllık bir pc var eski fotoğraflarımız vs var içinde yıllar oldu açmayalı enson hatırladığım bir sebepten mavi ekran da felan kalıyordu sanırım açılmıyordu kısacası. Hdd yi söküp yeni pc ye taksam bu bilgileri alabilir miyim bir de dönüştürücü lazım gibi geldi lazım mı acaba? Son olarak ta 25 yıllık pc de bile 4 ram girişi var, ddr5 anakart alıyoruz 2 ram girişi var ayıptır yahu.
knkm eskiden tek kanal üzerinden çok az bir veri akışuı oluyordu şimdi ise artık tek kanaldan daha fazla veri akışı oluyor o yüzden slotlar azalıyor

Existentia

80+ Silver
Evet HDD'yi söküp yeni bir PC'ye takarak verileriniz kurtarma ihtimaliniz yüksek fakat portu çok eskisiyse aparat ile çeviri alın usb üzerinden bilgisayara takın hdd sağlamsa verileri okuyabilirsiniz HDD'nin port kısmının fotosunu atarsanız yardımcı olmaya çalışırım

Emre mete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet HDD'yi söküp yeni bir PC'ye takarak verileriniz kurtarma ihtimaliniz yüksek fakat portu çok eskisiyse aparat ile çeviri alın usb üzerinden bilgisayara takın hdd sağlamsa verileri okuyabilirsiniz HDD'nin port kısmının fotosunu atarsanız yardımcı olmaya çalışırım
çok teşekkür ederim ya hiç kafamı yormadan bilgisayarcıya vereyim bir de harici hdd verecem aktarsın parası neyse verelim çok uğraştırır gibi duruyor

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,193
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Hard diski alıp direk kendi bilgisayarın varsa ondaki kabloları söküp ona takıp bilgilere bakabilirsin veya usb ye atabilirsin

Emre mete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
pek degil aslında trendyol hepsiburadan alsanız hızlıca halledersiniz ama siz bilirsiniz
kargoya verildiğinden itibaren bana ulaşması en az 3 gün sürüyor bir de bunun geç verildiği vs olursa daha da beklemiş oluyorum ve içinde virüs vs vardır onlarla da uğraşmak istemedim bir yandan açıkçası.

Alihanyilmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
Alihan YILMAZ
Ne alakası var mavi ekran işletim sistemi hatasıdır.
Dosyaların aynı disk üzerinde bulunuyor. Disk üzerinde veya dosyalama yapısında bozulma olduysa dosyalar da gitmiş. Bir bozulma olmuş ki, bir bildirim geliyor. İşletim sistemine bozulma nedeniyle erişim yok diye bir bildirim geliyor. Bir de 25 senelik bir cihaz.

Top Bottom