Neler Yeni

250-300 Lira Arası Gamepad Önerisi

wLookas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mehmet
250-300 tl arası gamepad önerir misiniz fifa oynayacağım kaliteli replika olsada olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ufuk
Malesef kaliteli yok o fiyatlarda,
Replikalardan Xbox One replikaları, PS4/5 replikalarına göre daha kaliteli ancak kabloluları 400TL, Kablosuzları 500-600 arası.
Orjinal olmayan kablsouzların hepsi de 2-3 metreden uzakta sıkıntı çıkarıyor ancak bilgisayara yakınsan işini görür.

yaman..k

80+ Bronze
Kaliteli bişey istiyorsan 2.el alırsanız f310 en iyi seçenek yok 2.el istemiyorum diyorsanız gir trendyola gamepad yaz alben 2. El f310 aldım bi sorunu yok sahibindenden aldım

wLookas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
pc yakınım ve büyük ihtimalle kablo ile oynarım
Malesef kaliteli yok o fiyatlarda,
Replikalardan Xbox One replikaları, PS4/5 replikalarına göre daha kaliteli ancak kabloluları 400TL, Kablosuzları 500-600 arası.
Orjinal olmayan kablsouzların hepsi de 2-3 metreden uzakta sıkıntı çıkarıyor ancak bilgisayara yakınsan işini görür.
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.trendyol.com/doubleshoc...ah-p-90237075?boutiqueId=61&merchantId=150270 iş görür mü

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ufuk
pc yakınım ve büyük ihtimalle kablo ile oynarım

https://www.trendyol.com/doubleshoc...ah-p-90237075?boutiqueId=61&merchantId=150270 iş görür mü
Bu playstation replikaları kısa zamanda bozuluyor özellikle joystickleri.

şu ürünlerin kablolu ve kablosuz seçenekleri mevcut ben 1 yıldır kullanıyorum bir sorun çıkarmadı türkiyedeki satıcılarda da bulabilirsin markasını genelde yazmıyorlar direk akakçede xbox one gamepad diye aratınca fotoğraflarından tanırsın. Veya aliexpresste artık kuponla daha ucuza getirebiliyorsan ordan da alabilirsin ödeme aşamasında gümrük vergisini de ekliyor aliexpress artık gümrükte sorun yaşamıyorsun 2-3 haftada elinde olur

bi de playstation replikaları bluetoothla bağlanıyor, xbox one replikaları 2.4ghz alıcısıyla geliyor 2.4ghzde daha iyi bir bağlantın oluyor ancak usb yuvalarından birini kullanmak zorunda kalıyorsun

Son düzenleme:

wLookas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mehmet
Bu playstation replikaları kısa zamanda bozuluyor özellikle joystickleri.

şu ürünlerin kablolu ve kablosuz seçenekleri mevcut ben 1 yıldır kullanıyorum bir sorun çıkarmadı türkiyedeki satıcılarda da bulabilirsin markasını genelde yazmıyorlar direk akakçede xbox one gamepad diye aratınca fotoğraflarından tanırsın. Veya aliexpresste artık kuponla daha ucuza getirebiliyorsan ordan da alabilirsin ödeme aşamasında gümrük vergisini de ekliyor aliexpress artık gümrükte sorun yaşamıyorsun 2-3 haftada elinde olur
2-3 hafta çok kral arkadaşlarla fifa pro clubs oynamak için alıcam başka bir alternatif biliyor musun

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ufuk

wLookas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
mehmet
xbox designi çok hoşuma gitmiyor hiç denemedim analogların birisi yukarda birisi aşağıda garip geldi

trde de satılıyor dediğim gibi sadece markasını yazmıyorlar
bütçemi aşıyor hocam normalde 1 ay önce f310 kullanıyordum kırıldı şuan 1-2 ay idare etsin beni sonra orjinal güzel bir kol alırım diye düşünüyorum

Son düzenleme:

FAG389

80+ Bronze
xbox designi çok hoşuma gitmiyor hiç denemedim analogların birisi yukarda birisi aşağıda garip geldi

bütçemi aşıyor hocam normalde 1 ay önce f310 kullanıyordum kırıldı şuan 1-2 ay idare etsin beni sonra orjinal güzel bir kol alırım diye düşünüyorum
Birkac günde alısıyorsun ben de hic kullanmamıstım, (15 yıllık ps kullanıcısıyım)

Top Bottom