Neler Yeni

Çözüldü✓ 250 TL Bütçede Hangi Mouse Alınmalıdır?

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,583
İsim
Oğuzhan Şahin
tamam en iyi bilen sensin
Ne alaka? Yüzlerce kişi yaşamış bu sorunu :D 2 arkadaşın yaşamadıysa tamam G102lerin sorunu bi anda bitti. Sorunu çözdün tebrik ederim

Starks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Resul Can Şişman
Ne alaka? Yüzlerce kişi yaşamış bu sorunu :D 2 arkadaşın yaşamadıysa tamam G102lerin sorunu bi anda bitti. Sorunu çözdün tebrik ederim
garanti denen bişey var. ayıp mal olduğu belliyse değişilir. ve herkes aynı sorunu yaşamıyor araştırdığımda, sanırım bazı ürünlerde üretim aşamasında hata oluyor. Bunlar bildiğim kadarıyla, yanlışsa düzeltin lütfen.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,583
İsim
Oğuzhan Şahin
garanti denen bişey var. ayıp mal olduğu belliyse değişilir. ve herkes aynı sorunu yaşamıyor araştırdığımda, sanırım bazı ürünlerde üretim aşamasında hata oluyor. Bunlar bildiğim kadarıyla, yanlışsa düzeltin lütfen.
Herkes yaşıyor demedim ben zaten , arkadaş öyle bi sorun olmadığını iddia etmiş ama var yani belli yoksa dediğin doğru

Starks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Resul Can Şişman
Herkes yaşıyor demedim ben zaten , arkadaş öyle bi sorun olmadığını iddia etmiş ama var yani belli yoksa dediğin doğru
Ben zaten idarelik aldım sorun olsada olmasada beni bağlamaz. Razer setup kuruyorum. Sadece mouse kaldı oda 2 3 aya Razer Mamba Elite olacak.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Starks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Resul Can Şişman
Bunlar arasından Logitech G102'yi tercih ederdim ben. Arkadaşlarım kullanıyor ve memnunlar.
Hocam mouse gerçekten hem hoş duruyor, sırıtmıyor. Elimide tam kavradı şuanlık idare eder beni 2-3 ay. Tavsiye için teşekkürler. Klavyeye gelince o kadar çeşit çeşit modu varki... Razer RGB konuşturmuş. Gerçekten çok güzel, klavye arayan varsa Cynosa V2 Chroma öneririm. Tekrardan tavsiye için sağolun..

Top Bottom