Neler Yeni

250₺ TWS kulaklık önerisi

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Bütçem 250₺ daha da üstüne çıkamam sınırım bu maalesef.

QCY T10 almayı düşünüyorum ama eğer onun alternatifi varsa daha iyi olacak onlara da yönelebilirim. Buradaki tek isteğim ise şu kulaklık uzun olmasın. Uzun olması hiç hoşuma gitmiyor bu yüzden kısa ve güzel bir ürün arıyorum.

Alternatifi varsa eğer belirtirseniz sevinirim yoksa T10 alıp devam edeceğim.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
QCY T10 yerine T13 alın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya da Anker R100.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Hocam bilgi dağarcığınızda Anker R100 hakkında gelişme var mı? Kötü bir yorum rastlamadım. Sizce QCY T13 mü R100 mü?
Enes Özen inceledi, kontrollerinin basmatik olmasını beğenmedim sadece onun haricinde gayet güzel kulaklığa benziyor.
T13 mü R100 mü ikisini birden denemeden karar vermek zor, çok yakın ve rakip ürünler. Daha uzun kullanım süresiyle ve dokunmatik kontrolleriyle T13 diyebilirim. Sesini bilmiyorum, Enes baya beğenmiş.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Enes Özen inceledi, kontrollerinin basmatik olmasını beğenmedim sadece onun haricinde gayet güzel kulaklığa benziyor.
T13 mü R100 mü ikisini birden denemeden karar vermek zor, çok yakın ve rakip ürünler. Daha uzun kullanım süresiyle ve dokunmatik kontrolleriyle T13 diyebilirim. Sesini bilmiyorum, Enes baya beğenmiş.
Kim bu Enes? :D

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
@Evil Belief Biliyok. Mizahi yaklaştım. Yani çok mu değerli onun yorumları ne derse o mu?

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
@Evil Belief Biliyok. Mizahi yaklaştım. Yani çok mu değerli onun yorumları ne derse o mu?
Bence değerli. Türkiye'de onun üstüne var tabii ama Youtube'a içerik yapmıyorlar. Örneğin Kulakligim.net'in sahibi Mahir abi var, acayip iyi kulağı vardır ve yorumları "ne derse o"dur. Fakat bluetooth pek incelemiyor.

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
QCY T10 yerine T13 alın.

Ya da Anker R100.
T13'ü kutusunun kullanışsızlığından dolayı tercih etmeyeceğim maalesef. Bir süre arkadaşımdan ödünç alarak kullanmıştım çekilecek dert gibi değil benim için.

Anker R100 ile T10 veya T11'i kıyaslarsak hangisi önde geliyor acaba?

Müzik için kullanacağım genel olarak oyun işim olmayacak zaten telefonda oyun oynamaktan zevk alan biri de değilim. Oynarsam Tales of Wind gibi mmo oyun oynarım onda olacak gecikme de rahatsız etmez beni.

Hadi bütçeyi zorladım 300'e çıktım diyelim yine uzun olmayacak bir ürün olarak ne alabilirim. Soundliberty 53 pro önerildi ama açıkçası uzun olduğundan istemedim.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
T13'ü kutusunun kullanışsızlığından dolayı tercih etmeyeceğim maalesef. Bir süre arkadaşımdan ödünç alarak kullanmıştım çekilecek dert gibi değil benim için.

Anker R100 ile T10 veya T11'i kıyaslarsak hangisi önde geliyor acaba?

Müzik için kullanacağım genel olarak oyun işim olmayacak zaten telefonda oyun oynamaktan zevk alan biri de değilim. Oynarsam Tales of Wind gibi mmo oyun oynarım onda olacak gecikme de rahatsız etmez beni.

Hadi bütçeyi zorladım 300'e çıktım diyelim yine uzun olmayacak bir ürün olarak ne alabilirim. Soundliberty 53 pro önerildi ama açıkçası uzun olduğundan istemedim.
SoundLiberty 97 olabilir hocam

T10 ve T11’i kullanım süresi yüzünden hiç ayrıntılı araştırmadım ve denemedim, R100 muhtemelen daha iyidir

T13’ün kutusunun kullanışsız yanı nedir? Benim bir şikayetim olmadı da, piano black kaygan kaplamadan dolayı mı?

Son düzenleme:

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
T13’ün kutusunun kullanışsız yanı nedir? Benim bir şikayetim olmadı da, piano black kaygan kaplamadan dolayı mı?
Yanımda taşıdığım şeylerin büyük olması benim için kullanışsız yanını ortaya çıkarıyor. Arkadaşımdan aldığım Mi True Wireless Earphones 2'de aynı bu şekilde bir kutu ya sahip ve az kalsın kapağını da kırıyordum cebimde de çok fazla alan kaplıyordu. Kullanışsız kısmı büyüklüğü.

Herhalde R100 alacağım beyaz olarak.

İnşallah indirim 1 hafta daha devam eder.

Top Bottom