Neler Yeni

2500 TL ayakkabı önerisi

Ederson

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Kerem Aşkın
Bütçe
2500
Nike ve adidas marka önceliğimdir. Max 2500 TL'ye kadar çıkarım. Sade ve tarz ayakkabı severim. önerilerinizi bekliyorum

Ederson

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Kerem Aşkın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Lc waikikide air jordan tarzı bişe var gerçekten kalıteli ben en son aldımda 300tlydi müq ama yani ve o parayı başka bişede harcarsın ama alcaksan kesin dene 40 giyosan 42 al mesela
Yok hocam sağolun yinede. Lc waikiki tarzı markalar giymiyorum

Spacee

80+
Nike ve adidas marka önceliğimdir. Max 2500 TL'ye kadar çıkarım. Sade ve tarz ayakkabı severim. önerilerinizi bekliyorum
Biraz daha şık durur rahatlığı idare eder.

https://www.nike.com/tr/t/air-monarch-4-antrenman-ayakkabısı-VrTWXJJn
Bu daha rahattır daha çok spor görünümlü

Bikaç güzel model daha var blazerlar var air force da vardır nike ın. adidası çok takip etmiyorum

Ederson

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Kerem Aşkın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biraz daha şık durur rahatlığı idare eder.

https://www.nike.com/tr/t/air-monarch-4-antrenman-ayakkabısı-VrTWXJJn
Bu daha rahattır daha çok spor görünümlü

Bikaç güzel model daha var blazerlar var air force da vardır nike ın. adidası çok takip etmiyorum
Sağolun hocam court vision modeli güzelmiş belki alırım. Air monarch bende var zaten fakat eskidi artık.

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney

Spacee

80+
Sağolun hocam court vision modeli güzelmiş belki alırım. Air monarch bende var zaten fakat eskidi artık.
Şuan ben kullanmaktayım güzel ayakkabı ana bütçen varken air force bak derim daha rahat ve daha sağlam, court zaten air force un uygun bütçelisi gibi bir şey oluyor ama ikisi de güzeldir.

Top Bottom