Neler Yeni

Çözüldü✓ 2500 TL civarı wireless kulaklık önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gürsel Gülveren
cloud core almak isterdim aslında ama güvenemedim g435e de değmez diyorsunuz volid elite de bütçemi aşıyor. sanırım söylediğiniz kulaklığı alacağım(VXE V1) teşekkür ederim.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,709
İsim
Emir
cloud core almak isterdim aslında ama güvenemedim g435e de değmez diyorsunuz volid elite de bütçemi aşıyor. sanırım söylediğiniz kulaklığı alacağım(VXE V1) teşekkür ederim.
Pcyi surekli oyun icin kullanmiyorsaniz bluetooth kulakustu kulakliklara da bakabilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gürsel Gülveren
Pcyi surekli oyun icin kullanmiyorsaniz bluetooth kulakustu kulakliklara da bakabilirsiniz
bilgisayarımda bluetooth yok malesef dongle var ama kesinti oluyor o yüzden istemiyorum yine de teşekkür ederim

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,709
İsim
Emir
bilgisayarımda bluetooth yok malesef dongle var ama kesinti oluyor o yüzden istemiyorum yine de teşekkür ederim
Bluetooth adaptor alip kullanabilirsiniz.Ben bluetoothla baglanip denemistim oyle cok fark edilebilcek bir tepkime suresi yok.Oyunlarda try hard oynamiyorsaniz o kadar fark etmezsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Gürsel Gülveren
Bluetooth adaptor alip kullanabilirsiniz.Ben bluetoothla baglanip denemistim oyle cok fark edilebilcek bir tepkime suresi yok.Oyunlarda try hard oynamiyorsaniz o kadar fark etmezsiniz
hocam var zaten dongle dediğim adaptör oyun haricinde de kesinti oluyor bende anker soundcore q10 var çok güzel kulaklık aslında ama pcde kabloyla kullanmak zorunda kalıyorum kablosu da kısa ve rahatsız edici

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,709
İsim
Emir
hocam var zaten dongle dediğim adaptör oyun haricinde de kesinti oluyor bende anker soundcore q10 var çok güzel kulaklık aslında ama pcde kabloyla kullanmak zorunda kalıyorum kablosu da kısa ve rahatsız edici
Dongleden bi sorun var yani anladigim kadariyla.Cunku bende de dongle var ve anker q10 var herhangi bir sorun olmadj

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,709
İsim
Emir
hocam bu arada keşfetimde çıktı kulaklığın incelemesi var

tunq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Tuna

cuneyt546

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Cüneyt Kurtululuş
wireless gaming kulaklık alacağım bilgisayarımda bluetooth yok o yüzden usb olması lazım aklımda g435 var ama daha iyisini bulabilirim gibi geliyor önerisi olan var mı?
İkinci el Razer Barracuda X 2022 Al ben aldım cok memnunum

Top Bottom