Neler Yeni

2500 TL Klavye Önerisi

MCHNST

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
efe toklu
Teşekkür ederim. Farklı bir forumda MX switchler NX'ten iyidir, direkt al demişler ama burada MX switchlere kötü eleştiri yapanları gördüm. Ondan şüphem olmasa direkt sabah gidip Beylikdüzü mağazasından alacağım.
Knk ben bu insanları anlamıyorum sanki aradaki farkı anlayabilecek bizim beynimiz, arkadaşım geçen gün 60 gr mousenu satıp daha hafif diye başka mouse aldı sordum kaç gr diye 55 diyor :D tip olarak hangisini beğendiysen onu al.

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,733
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
2 yıldır numpadlisini kullanıyorum. Çok memnunum.
Bu cevabı kaçırmışım. Öneri için teşekkür ederim. Sık gittiğim bir internet kafede çeşitli markaların klavyeleri kullanılıyordu ama G413'ler çok daha çabuk eskiyordu, çoğu switch aşınıyordu. Tasarım olarak da Scope'u beğendim, bir sıkıntısı yoksa onu alacağım sanırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Knk ben bu insanları anlamıyorum sanki aradaki farkı anlayabilecek bizim beynimiz, arkadaşım geçen gün 60 gr mousenu satıp daha hafif diye başka mouse aldı sordum kaç gr diye 55 diyor :D tip olarak hangisini beğendiysen onu al.
Ben 2 gün önce Deathadder V3 Pro aldım, 63 gram. Daha hafifini ne isterim, ne elime koysalar anlarım diye düşünüyorum şahsen.
Scope alacağım o zaman, teşekkür ederim yeniden.

Top Bottom