Neler Yeni

256 GB lık M2 SSD tavsiyesi

FreakyXd

80+ Silver

Chaos

80+ Bronze
adam bütçem yok diyor sen parası olan diyorsun.ssd'ye lafım yok sadece o kadar para vermeye gerek yok.
Parası olmadığın zaten biliyorum ki orada ironi yaptığımı bütün dünya anladı. Gerçekçi konuşmanın manası yok, neden ''O kadar para verilmez'' dediğinizi anlamadım. Parası olan verir ki arkadaşın parası yok. Ben de Adata önerdim gördüğünüz gibi :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Polat ALEMDAR
@gbayramm Nasıl o kadar para vermeye gerek yok? Samsung görüp görebileceğin en kaliteli SSD markalarından, senelerce kullan yine de turp gibi çalışırlar. Parasını sonuna kadar hakediyor.

muskA

80+ Silver
@gbayramm Nasıl o kadar para vermeye gerek yok? Samsung görüp görebileceğin en kaliteli SSD markalarından, senelerce kullan yine de turp gibi çalışırlar. Parasını sonuna kadar hakediyor.
kanka yukardaki mesajları okusan sevinirim.ssd'ye laf etmedim o arkadaşa göre gereksiz pahalı.bütçem yok diyor zaten.okumuyorsunuz abi sataşmak için yer arıyorsunuz.....

SkyRose

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
‏‏‏‏‏‏‏‏
Bu cazip gelebilir fakat SX 6000'in 256GB olanları sorunlu olabiliyor.

Bunu önerebilirim ben de.

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Polat ALEMDAR
kanka yukardaki mesajları okusan sevinirim.ssd'ye laf etmedim o arkadaşa göre gereksiz pahalı.bütçem yok diyor zaten.okumuyorsunuz abi sataşmak için yer arıyorsunuz.....
Mesajları okudum, bütçesini bilmediği için kaliteli önermiş. Bütçeyi duyunca da Adata önermiş. Gayet normal bir durum, senin laf atman sataşmak asıl.

muskA

80+ Silver
Mesajları okudum, bütçesini bilmediği için kaliteli önermiş. Bütçeyi duyunca da Adata önermiş. Gayet normal bir durum, senin laf atman sataşmak asıl.
kankam bi sakin ol ya :D evo'lar zaten normaldede pahalı değil mi ? normal bir ssd ile karşılaştırılamaz çünkü dediğin gibi samsunglar farklı.ama o fiyata kadar çıkmanın anlamı yok bence.profesyonel bir iş değilse.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kankam bi sakin ol ya :D evo'lar zaten normaldede pahalı değil mi ? normal bir ssd ile karşılaştırılamaz çünkü dediğin gibi samsunglar farklı.ama o fiyata kadar çıkmanın anlamı yok bence.profesyonel bir iş değilse.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,331
Üyeler
153,373
Son üye
eirene780
Top Bottom