Neler Yeni

25k bandında laptop önerisi

donutx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
akif
Bütçe
20000.25000
Öncelikle 1 2 sene kullanacağım o yüzden en iyisi olmasına gerek yok 2050 ye bile okeyim ağır oyunlar oynamayacağım kronik sorunu olmasın yeter tercihim asus veya msi DDR 5 ve 16gb ram olması gerisi önemli değil. Not trendyoldan almayı düşünmüyorum

eren28tr

80+ Platinum
Öncelikle 1 2 sene kullanacağım o yüzden en iyisi olmasına gerek yok 2050 ye bile okeyim ağır oyunlar oynamayacağım kronik sorunu olmasın yeter tercihim asus veya msi DDR 5 ve 16gb ram olması gerisi önemli değil. Not trendyoldan almayı düşünmüyorum
bunu alıp ram takviyesi yap.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Halil Yaşar
Hocam bunda şarja takılı iken şarj düşmesi var diyolar ama

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Yankı Özkan
Hocam bunda şarja takılı iken şarj düşmesi var diyolar ama
Yaklaşık 3 hafta oldu kullanalı hala da aktif kullanıyorum. Dediğiniz doğru öyle bir şey var mesela ben bir oyun oynuyorum işlemci ve ekran kartına ikisine de çok yükleniyor 1 2 saat aralıksız oynadıktan sonra 96ya falan düşüyor şarjım. Alırken biraz tereddüt ettim ama bu bir sorun bile değil bence göz ardı edilebilir bir şey.

donutx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
akif
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Malesef işte lenovo ve hp nin fiyat performans ürünlerinde var böyle şeyler o yüzden tercihim asus tek sorunu ısınma o da harici soğutucu ile çözülüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Taha Yasin Ersoy
Bende bunu kullanıyorum ısınma sorunu falan olmuyor altına yükseltmek için küçük LEGO gibi bişey koy soğutması daha iyi oluyo Max 75 derece gördüm şuana kadar
performans olarakda bu fiyata tatmin ediyor
Üstelik Lenovo yani servis olarak falanda bı sıkıntı yaşamazsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
EVREN BEYREK
Mesaj otomatik birleştirildi:

K3R1M

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Kerim saman
Lenovonun bu 4050 olan modelinde adaptör 170 watt galiba, bu yüzden battery drain olabiliyor. Bir arkadaşım bu konuda iletişime geçti, 230watt adaptör göndereceklerini söylediler. Bende farklı bir model var bu sorunu yaşamıyorum ama kendi uygulaması olan Vantage üzerinden watt ayarları yapıyorum. İşlemci gereksiz yere fazla watt çekip ısınmıyor ve ordaki wattı ekran kartına aktarıyorum. Bu sayede hem işlemci abartılı derece ısınmıyor hem de normale göre daha fazla fps alıyorum. Bu şekilde ufak bir ayar yaparak sorunu çözebilirsiniz, yakışmadı lenovo.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,022
Üyeler
157,876
Son üye
Umurarkn
Top Bottom