Neler Yeni

25K Masaüstü PC öneri?

Önceki konuda PS5 almaya karar verdim ama vazgeçtim şuan 25K max bütçem mevcut Kasa+Monitör için önerilerinizi bekliyorum

KaawnRR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Kaan
bütçeni 27k yapabilirsen

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Arda
bütçeni 27k yapabilirsen

çok çok yanlış bir öneri.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bütçeni 27k yapabilirsen

KaawnRR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Kaan
çok çok yanlış bir öneri.

Kankam 23k fiyata ddr5 sistem gayet güzel. Sadece kart sırıtıyor. Senin attığın sistemde i3 kullanıp kartı yükseltmişler. Aynı fiyata ddr5 sistem almak daha mantıklı ayrıca monitörü asus seçecem diye gereksiz pahalı monitör seçmişsin. Aynı fiyata 180Hz 0.5ms monitör var. Hem de biraz daha ucuz. Çok gereksiz pahalı bir sistem. Önerim yanlış ise neresi yanlışsa belirtmen daha iyi olurdu. İyi akşamlar

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Arda
Kankam 23k fiyata ddr5 sistem gayet güzel. Sadece kart sırıtıyor. Senin attığın sistemde i3 kullanıp kartı yükseltmişler. Aynı fiyata ddr5 sistem almak daha mantıklı ayrıca monitörü asus seçecem diye gereksiz pahalı monitör seçmişsin. Aynı fiyata 180Hz 0.5ms monitör var. Hem de biraz daha ucuz. Çok gereksiz pahalı bir sistem. Önerim yanlış ise neresi yanlışsa belirtmen daha iyi olurdu. İyi akşamlar
hocam ddr5 attığım sizdem farkında mısın bilmiyorum 2 elden 2000 2500 tl satıp i3 13100fi 2000 ekleyip üstüne 12400f alabilir kart diyorsun ama ileriye dönük olarak 6600 asla alınmaz.

çok gereksiz ve pahalı diyorsun attığın sistem de 6600 var 4060'da dlls3 fg var senin o attığın kartta hiçbir şey yok ikisi de ddr5.

Jd monitörü asla tavsiye etmiyorum asusun yanından geçemez.

bütçeni 27k yapabilirsen

ve attığın monitör va panel benim attığım ips panel :)

KaawnRR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Kaan
hocam ddr5 attığım sizdem farkında mısın bilmiyorum 2 elden 2000 2500 TL satıp i3 13100fi 2000 ekleyip üstüne 12400f alabilir kart diyorsun ama ileriye dönük olarak 6600 asla alınmaz.

çok gereksiz ve pahalı diyorsun attığın sistem de 6600 var 4060'da dlls3 fg var senin o attığın kartta hiçbir şey yok ikisi de ddr5.

Jd monitörü asla tavsiye etmiyorum asusun yanından geçemez.

ve attığın monitör va panel benim attığım ips panel :)
İPS ve VA arasındaki fark ıps daha doğru, va ise daha canlı gösterir. Bende va tercih ettiğim için arkadaşa da önermek istedim. Evet ekran kartı rx6600 ileriye dönük değil rtx 4060 biraz daha iyi. Karta laf etmedim :). Ayrıca işlemciye gelince oyun performansında intel amd'nin yanından bile geçemez.

i3 çok kullanılabilir bir işlemci değil. Ben açıkçası kullanmıştım bi ara ama memnun kalmadım. (2 yıl önce i310100f)

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,407
Üyeler
150,281
Son üye
liwo777
Top Bottom