Neler Yeni

26.000 Monitör Dahil PC Önerisi

yed0x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yunus Emre DURSUN
Bütçe
26000
Merhaba, malum ekonomik şartlar belli sabit olarak genelde evde olduğum için masaüstü bir pc almaya karar verdim, fakat önceden laptop kullandığım için maalesef masaüstü sistemlerden hiç anlamıyorum. Ve bende uygun görerek bilgili kardeşlerime abilerime danışmak istedim. Fark ettimki bekledikçe fiyatlar ve enflasyon iyice artmakta zam gelmekte ve bende zaman kaybetmeden zararın neresinden dönsem kardır mantığıyla bir pc almaya karar verdim başlarda yine laptop düşünüyordum. (Acer nitro 5 i5 12500h, ddr4 8x2 ram, rtx 3050 ti4gb 24.999 Bana yeterli geldi çünkü önceden düşük bütçeli laptoplara gözüm aşina olmuştu her oyunun low ayarına odağım. Genel olarak Valorant,Zula,CS,LoL gibi yeni nesil rtx 40 serisi veya aşırı yüksek sistem istemeyen oyunlar oynayıp arkada dc,spotify,chrome gibi gerekli programlar açık bırakan gözü yukarılarda olmayan biriyim.) Fakat bazı arkadaşlarımın uyarısı ve önerisi sonucunda masaüstüne yöneldim. CPU soğutucusu ve Kasa fanı ve monitörü dahil f/p bir masaüstü sistem arayışına çıktım ve tecrübem yok kazıklanmak istemedim. Bu fiyata önerebileceğiniz monit fan soğutucu dahil hazır veya toplama masaüstü sistemler varmıdır?
Sınırlı stokta gelip hemen tükenen İndirimli veya yayıncı sistem yakalamak çok zor. Onlarca toplama sitesi var emin olamadım..
Yani r5 3600x gtx 1660s bir sistem bile tatmin edebilir beni ytden izlediğim testlere göre.
Bir dostum bana bu sistemi önerdi sizce monitör ve alt seviye soğutma parçaları ekleyip alsam 26k tamamlasam beni idare eder mi?

Şuanki ekonomik şartlar altında Önerilerinizi ve yanıtlarınızı bekliyorum. Kusurum yanlışım varsa mazur görün Teşekkürler

Top Bottom