Neler Yeni

30k pc önerisi (monitör dahil)

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,223
İsim
Efecan
Bütçe
30000
arkadaşlar 30kya monitör dahil toplama pc önerisi yaparmısınzı biraz acil çünkü elimde bi para var pc almazsam başka bi yere aktaracağım parayı. içime sinen güzel bi sistem olursa alacağım mouse klavye kulaklık hepsi var bende monitör ve kasa dahil bütçeme uygun en iyi ne çıkartabiliriz abilerimden biraz yardım istiyorum acil çünkü onun dışında oynadığım oyunlar csgo2 ve fifa ağırlıklı olur büyük ihtimal önerilerinizi bekliyorum

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,844
İsim
İsim İSİMOĞLU

Tam senlik ikili

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,223
İsim
Efecan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Tam senlik ikili
hocam 2 sorum var
1. si monitör o paraya değermi 7k vericem sonuçta
2. si 4060 ların 8gb versiyonları için kötü diyorlardı inanın 4000 serisi çıktıktan sonra hiç bakmadım nedir ne değillerdir diye işle okulla meşguldum ondan soruyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu sisteme yakışır bi monitör kalan parayla alabilirmiyim hocam bilemedim

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,844
İsim
İsim İSİMOĞLU
hocam 2 sorum var
1. si monitör o paraya değermi 7k vericem sonuçta
2. si 4060 ların 8gb versiyonları için kötü diyorlardı inanın 4000 serisi çıktıktan sonra hiç bakmadım nedir ne değillerdir diye işle okulla meşguldum ondan soruyorum
1) Çok kalite monitör. Her kuruşa değer.
2) 1080p kullanıyorsunuz 4K değil. Bir şey olmaz. 8GB VRAM sorun çıkarmaz. 4060 da güzel kart.

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,223
İsim
Efecan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
gaming gecesinde koparabildiğimiz bir şey çıkarmı gerçek indirime giren ve fiyatına değer

1) Çok kalite monitör. Her kuruşa değer.
2) 1080p kullanıyorsunuz 4K değil. Bir şey olmaz. 8GB VRAM sorun çıkarmaz. 4060 da güzel kart.
hocam monitörle ilgili biraz video izledim gerçekten şahane duruyor csgoda fark yaratır alacağım sistem monitörün hz si kadar minimum fps verirse tadından yenmez içime sindi paylaşımlarınız ssd yi 1 tb yapıp alabilirim sanırım farklı önerileriniz varsa kasa bakımından onlara da açığım şöyle yapalım monitör cepte diyelim kasanın bütçesini 26k ya çıkartalım hocam totalde 33k bütçe olsun

gaming gecesinde koparabildiğimiz bir şey çıkarmı gerçek indirime giren ve fiyatına değer

hocam monitörle ilgili biraz video izledim gerçekten şahane duruyor csgoda fark yaratır alacağım sistem monitörün hz si kadar minimum fps verirse tadından yenmez içime sindi paylaşımlarınız ssd yi 1 tb yapıp alabilirim sanırım farklı önerileriniz varsa kasa bakımından onlara da açığım şöyle yapalım monitör cepte diyelim kasanın bütçesini 26k ya çıkartalım hocam totalde 33k bütçe olsun
daha iyi öneriniz varsa diye dedim

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,844
İsim
İsim İSİMOĞLU

Biraz uçtum sanırım ama 10 numara sistem gaming gecesi özel

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,844
İsim
İsim İSİMOĞLU
evet hocam biraz fazla uçtuk :)
Okey o zaman.

26K ya gerek yok. Ekipman falan alırsın.

Bu ssitem daha güzel attığımdan.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,624
Üyeler
140,675
Son üye
NovaNex
Top Bottom