Neler Yeni

26 Bin Tl bütçe için RTX 4060 Ti ve Ryzen 5 5600 işlemci önerebilir misiniz

redman321

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Gökhan Yılmaz
Bütçe
26000
Selamlar.
Gaming sistem için RTX 4060Ti ekran kartı ve Ryzen 5 5600 işlemci düşünüyorum.
Bu özelliklere sahip uygun fiyatlı sistem önerebilir misiniz.
Bütçe olarak 26-27 bin tl civarları.
Örnek olarak şu linkteki sistem beğendiğim bir sistem.
Daha uygununu bulabilirsem almaya çalışacağım.
Ekran kartı markası olarak palit,inno3d, galax çok istemiyorum ama almamı tavsiye eder misiniz? Asus, msi, gigabyte gibi markalardan çok farkları var mı?

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
yarın VOK sinerjiden sistem çıkaracak akşam üstü 7 gibi takip et orta seviye diyor 4060ti dan aşağı değildir ucuzsa alırsın

redman321

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Gökhan Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler hocam ama palit alma taraftarı değilim biraz olumsuz düşündürüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

yarın VOK sinerjiden sistem çıkaracak akşam üstü 7 gibi takip et orta seviye diyor 4060ti dan aşağı değildir ucuzsa alırsın
Teşekkürler takip ederim

Honigfluss

80+ Bronze
Teşekkürler hocam ama palit alma taraftarı değilim biraz olumsuz düşündürüyor

Teşekkürler takip ederim
Palit alma taraftarı değilsen Inno3D alabilirsin. Eğer ikisini de almak istemiyorsan o sorun senin araştırmamandan kaynaklanıyor. İkisi de çok iyi marka.

Vok pek f/p sistem yapmıyor maalesef, ben de takip ediyorum da max yaptığı şey piyasayla aynı fiyatta çıkarmak oluyor.

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
Palit alma taraftarı değilsen Inno3D alabilirsin. Eğer ikisini de almak istemiyorsan o sorun senin araştırmamandan kaynaklanıyor. İkisi de çok iyi marka.

Vok pek f/p sistem yapmıyor maalesef, ben de takip ediyorum da max yaptığı şey piyasayla aynı fiyatta çıkarmak oluyor.
friday de falan aşırı guzel fiyatlarda çıkarmıştı ama o zamandan beri cok fp gelmiyor 28 30 k civarina bi 4070 cikaran olsa alsak guzel olacak 7500f ile

Honigfluss

80+ Bronze
friday de falan aşırı guzel fiyatlarda çıkarmıştı ama o zamandan beri cok fp gelmiyor 28 30 k civarina bi 4070 cikaran olsa alsak guzel olacak 7500f ile
Pc hocası bile max 1k indirim yapabildi. Sen 5-7K indirim istiyorsun. Üzgünüm ama 34K altı 4070'li sistem gelmesi mümkün görünmüyor.

Top Bottom