Neler Yeni

27 '' Hangi monitörü almalıyım G-SYNC

orrow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
erhan a
Merhaba nvidia ekran kartım var , 2k-4k olmasına gerek yok monitörün. Bir sürü seçenek buldum . Hangisini sizce almalıyım .Fiyatları çok yakın . Hiçde anlamam , cuma indiriminde MSI sipariş verince araştırdım çok seçenek var , MSI G-SYNC yok . ekran kartım 1030 ti .bu kartda G-SYNC uyumlu monitör almam gerekir mi onuda bilmiyorum . Ara sıra knight online - lol oynuyorum

Sondaki MSI monitörü geçen cuma indirimde incehesaptan 5,999 TL ye sipariş verdim fakat kargoya verilmedi henüz iptal edebilirim

'Roxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Enes
24" te olur fark etmez dersen sana bunu öneririm: (g-sync mevcut)

Lakin, illa 27" olsun diyorsanız ise bunu:

ConquerorXIV

80+ Gold
Merhaba nvidia ekran kartım var , 2k-4k olmasına gerek yok monitörün. Bir sürü seçenek buldum . Hangisini sizce almalıyım .Fiyatları çok yakın . Hiçde anlamam , cuma indiriminde MSI sipariş verince araştırdım çok seçenek var , MSI G-SYNC yok . ekran kartım 1030 ti .bu kartda G-SYNC uyumlu monitör almam gerekir mi onuda bilmiyorum . Ara sıra knight online - lol oynuyorum

Sondaki MSI monitörü geçen cuma indirimde incehesaptan 5,999 TL ye sipariş verdim fakat kargoya verilmedi henüz iptal edebilirim

iptal etmene gerek yok g- sync yoksa adaptive sync vardır problem değil kullanabilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,376
Üyeler
140,993
Son üye
SHmus_12
Top Bottom