Neler Yeni

🔥İndirim OUTLET LG 27GN600-B UltraGear 27 1Ms 144Hz IPS FHD (4.299 TL)

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Salih İdris Can
Ben Türkçe konuştuğuma göre ya arkadaş Türkçe bilmiyor ya da hafızası 2 kelime uzunluğunda. Olmayan bir şeyi kıyaslıyor allahım sabır...

Daha fazla yazmanın manası yok. Aferin, en iyi malı siz aliyorsunuz. Sizin malıniz en iyisi üstüne yok süper oğlu süper. Her şeyi de siz biliyorsunuz. Sizin dişınizdakiler hiçbir sey bilmiyor.

Bu mentaliteyle hayatta başarılar.
Sonuna kadar haklısın kardeşim yorumunu yeni gördüm her iki monitörüde kullandım kendim tv panelinde çalışan birisi olarak söylediklerini doğru buluyorum tv panellerindede durum aynı dediğin gibi bu insanlar Hdr tıkını açınca hdr açıldı sanıyorlar fazla bir şey anlatmaya gerek yok.

Şunuda söyleyeyim 2k 165 Hz ıps Asus Vg27Aq kullanıyordum Sonra Gigabyte G24f2 ye geçtim Gigabyte 1080p olmasına rağmen görüntü kalitesi neredeyse aynı hatta çok daha güzel diyebilirim.

Fantastiktürk

80+ Bronze
Sonuna kadar haklısın kardeşim yorumunu yeni gördüm her iki monitörüde kullandım kendim tv panelinde çalışan birisi olarak söylediklerini doğru buluyorum tv panellerindede durum aynı dediğin gibi bu insanlar Hdr tıkını açınca hdr açıldı sanıyorlar fazla bir şey anlatmaya gerek yok.

Şunuda söyleyeyim 2k 165 Hz ıps Asus Vg27Aq kullanıyordum Sonra Gigabyte G24f2 ye geçtim Gigabyte 1080p olmasına rağmen görüntü kalitesi neredeyse aynı hatta çok daha güzel diyebilirim.
VG27AQ fiyatına göre çok başarısiz bir monitör. Asus diye tercih ediyorlar, talihsizlik. Onun bi 2023 modeli olacaktı daha düzgün incelemesi yok ama o iyi diye biliyorum.

ondan çok daha iyi demiyelim de bu da bir alternatif diyelim ondan iyi sayılmaz çünkü
Şu mesajın bu kadar beğeni almasına yanıyorum. Klavye fare kulaklık bilmem ne olsa "yav markaya bakılmaz" diye atlayacak adamlar, en çok pazarlamanın döndüğü yerlerden monitör kategorisinde markaya bakıp eşek kısrak falan yazıyorlar.

600-B falan dedikleri modeller, yıllar önce de bulabileceğin tamamen düz özelliksiz basit bir IPS'in 144Hz versiyonudur. G24F-2 ise (Eskiden fiyatı 24G2SP, Omen 25i, Legion 25i'den fazla olduğu için kesinlikle önermiyordum.) WCG + yüksek Hz + yüksek kontrast bir monitör (Biraz yavaş ama olsun). Bir defa segment olarak farklılar.

Herkes ezbere yazıyor. Forumda kanaat önderleri ne derse onu biliyorlar.

Geçen 3K'ya attıkları VA Gameboosterın siyah süresi min. 60ms dediğim için forumda tanınan birince linç edildim :)Kanitlayamazmışım da sallıyormuşum da bir iki resimle kötülüyormuşum falan...

Cidden yorucu iş forumlarda monitör hakkındaki ezber bilgileri bozmak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Salih İdris Can
VG27AQ fiyatına göre çok başarısiz bir monitör. Asus diye tercih ediyorlar, talihsizlik. Onun bi 2023 modeli olacaktı daha düzgün incelemesi yok ama o iyi diye biliyorum.

Şu mesajın bu kadar beğeni almasına yanıyorum. Klavye fare kulaklık bilmem ne olsa "yav markaya bakılmaz" diye atlayacak adamlar, en çok pazarlamanın döndüğü yerlerden monitör kategorisinde markaya bakıp eşek kısrak falan yazıyorlar.

600-B falan dedikleri modeller, yıllar önce de bulabileceğin tamamen düz özelliksiz basit bir IPS'in 144Hz versiyonudur. G24F-2 ise (Eskiden fiyatı 24G2SP, Omen 25i, Legion 25i'den fazla olduğu için kesinlikle önermiyordum.) WCG + yüksek Hz + yüksek kontrast bir monitör (Biraz yavaş ama olsun). Bir defa segment olarak farklılar.

Herkes ezbere yazıyor. Forumda kanaat önderleri ne derse onu biliyorlar.

Geçen 3K'ya attıkları VA Gameboosterın siyah süresi min. 60ms dediğim için forumda tanınan birince linç edildim :)Kanitlayamazmışım da sallıyormuşum da bir iki resimle kötülüyormuşum falan...

Bir sefer de sponsorlu içerik paylaşan youtuber tarafından markanın ajanı olmakla ve mahkemeye verilmekle suçlandım. Orada mesele de nasıl bu kadar detayli grafiklere sahip olabiliyormuşum, son kullanıci olmazmışım falandı.

Cidden yorucu iş forumlarda monitör hakkındaki ezber bilgileri bozmak.
Mesaj otomatik birleştirildi:
Sen bunlara Her 1080p nin aynı olmadığınıda anlatamazsın 1080p ler bile kendi aralarında kalite farkı var.

Pixel yoğunluğu pixel kalitesi her panelde farklı onuda anlatmak gerek bir çok firmanın çinli Bir firma olan Hkc ve Expressin panelini kullandığınıda anlatamazsın.

Kısaca boşver kendi bilgin kendine kalsın.

Top Bottom