Neler Yeni

27 İnç Monitör Bilgilendirme

justice57

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Bahadır Başer
Selam arkadaşlar. 1-2 gün önce Lg 27 inç monitör almiştim. Soruyosunuzya 24 mü 27 mi diye ? Bizde 27 alalim dedik.
Oynadigim oyunlar Cabal online , Aion online ,Knight Online gibi Mmorpg oyunlar. Karaktere yönelik oyunlar. Arkadaşlar 27 inç monitörde oyun oynarken, Karakterin Hp bariyla , Envanter , Skill bar arasindaki mesafede gözler yerine kafani çevirmek zorunda kaliyorsunuz.
Odaklanma problemi ve oyun oynarken zorlaniyorsunuz. Sizin tepki verme süreniz azaliyor Karakter ve çevredeki objeler büyüdüğü için yoruluyosunuz.
Ayriyetten 1metre eninde bir masa almaniz şart uzaktan bakmaniz için yakından deneyimledim göz bozukluğu tamamen yakından , Ha bide 144hz aldiginizda 144 fpsyi direk Monitör size vercek diye bir şey yok bu tarz oyunlarda Ekran karti önemli. Monitörü Full Hd yada 2kya çektiginizde Hele Laptop'a bağladiysaniz , Ekran kartiniz üst düzey degilse 40 fpsde oynarsiniz bilginiz olsun. 24 inç bile büyük gelicektir. Tv de oynuyosunuz hissi oldugunda hiçbir anlami yok. Sadece Film izlerim derseniz ona tamam.
Bilmeyen arkadaşlar için bu konuyu açtim. Sonradan pişman olmayin. Şimdi maximum 20-21 inç monitor bakiyorum. Yada Laptoplara yönelecegim.

Son düzenleme:

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Güzel bir yazı. Samsung 27se332 seri monitörüm vardı. 27 inç masada çok güzel duruyor fakat, pubg csgo, zula gibi oyunlarda geride oturmanız gerekiyor. Yakın olunca neredeyse kafanızı çevirecek konuma geliyorsunuz. Sadece ets 2 gibi oyunlarda güzel oluyor tekrar monitör alırsam 24 inç üstü düşünmem.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,131
Üyeler
152,618
Son üye
ejderiya
Top Bottom