Neler Yeni

Öneri 27 İnç oyuncu monitörü önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kerem Salih
Bütçe
5000
27 inç, minimum 144 hz oyuncu monitörü alacağım maksimum bütçem 5000₺ bana önerebileceğiniz bir model var mıdır?

Bu monitörü almayı düşünüyorum fikirleriniz nedir?

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,015
İsim
Abdullah Aydoğdu
Hocam uzunca süre 1080p 27 inç monitör almak istedim çünkü inanın kocaman ekranda oyun oynamak aşşırı keyifli oluyor.
Geçen arkadaşın evine gittim 27 inç monitörünü 1080p'ye çekerek oyun oynadım. İnanın rahatsız etmedi beni.
Ama atıyorum internete girip mesela forumlarda yazı okurken inanın çok rahatsız etti. İnternette 1 cümle yazı okumak bile rahatsız ediyor, harflerdeki pikseller gözüküyor. Oyun açısından sıkıntı olmuyor ama genel anlamda rahatsız edebiliyor 1080p.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kerem Salih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam uzunca süre 1080p 27 inç monitör almak istedim çünkü inanın kocaman ekranda oyun oynamak aşşırı keyifli oluyor.
Geçen arkadaşın evine gittim 27 inç monitörünü 1080p'ye çekerek oyun oynadım. İnanın rahatsız etmedi beni.
Ama atıyorum internete girip mesela forumlarda yazı okurken inanın çok rahatsız etti. İnternette 1 cümle yazı okumak bile rahatsız ediyor, harflerdeki pikseller gözüküyor. Oyun açısından sıkıntı olmuyor ama genel anlamda rahatsız edebiliyor 1080p.
Hocam doğrudur ben genellikle pubg apex battlefield gibi oyunlar oynarım, almışken büyük monitör dizi falan da izlerim diye düşündüm, 2k çözünürlüğe çıkınca monitörlerin fiyatları 2 ye katlanıyor 24 inç de açıkça küçük gibi geliyor bana, ben 22 kullanıyorum az daha büyüğü için harcama yapmak mantıksız geliyor . O yüzden ips, piksel aralığı az olan , paneli kaliteli olan ghosting yapmayacak bir model arayışı içindeyim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,784
Üyeler
157,422
Son üye
furkangok200153
Top Bottom