Neler Yeni

27500 TL sistem toplama

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,703
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ya da buyur bu da benim topladığım sistem

TMustafaT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mustafa Telli

bu sistem baya iyi gibi geldi + olarak sistemi 1 tb yapıp işlemci soğutucusunda 2. seçeneği seçip ana karttada 2. seçeneği seçersem çok daha iyi olur gibi duruyor sizce itopyadaki sistemmi yoksa bu mu daha iyi olur itopyadakindede özelleştirme yapabilirim ama bu çok daha güçlü duruyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

dediğim gibi 30 k ya kadar özelleştirme yapabilirim

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,703
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

bu sistem baya iyi gibi geldi + olarak sistemi 1 tb yapıp işlemci soğutucusunda 2. seçeneği seçip ana karttada 2. seçeneği seçersem çok daha iyi olur gibi duruyor sizce itopyadaki sistemmi yoksa bu mu daha iyi olur itopyadakindede özelleştirme yapabilirim ama bu çok daha güçlü duruyor.

Bütçenizi aşar öyle 30 u gecseydi zaten bim toplamış olduğumda tam 30 bin filan bir iki düzeltme ile daha güzel bir sistem oluşurdu

Dediklerin 30k yi geçiyor mu

TMustafaT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mustafa Telli
Bütçenizi aşar öyle 30 u gecseydi zaten bim toplamış olduğumda tam 30 bin filan bir iki düzeltme ile daha güzel bir sistem oluşurdu

29600 oluyor

1679431581985.png
1679431594015.png
1679431603291.png

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,703
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Yanı atmış olduğum sistem ile ikisi arasında seçim yapabilirsin bende anakart olarak şunu koydum he bu arada Asus tuf geri ödeme ile soğutucudan 600 TL geri ödeme alacaksın haberin olsun başvuru yaparsan 😄

Ekler

• Screenshot_2023-03-21-23-48-04-601_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-03-21-23-48-04-601_com.android.chrome.jpg
    381.9 KB · Hit: 14

TMustafaT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mustafa Telli
Yanı atmış olduğum sistem ile ikisi arasında seçim yapabilirsin bende anakart olarak şunu koydum he bu arada Asus tuf geri ödeme ile soğutucudan 600 TL geri ödeme alacaksın haberin olsun başvuru yaparsan 😄
600 tl iyimiş anakartıda dediğiniz gibi yaptım güzel bir sistem oldu her şey istediğim gibi kaliteli marka parçalar büyük ihtimalle bunu alacağım benim için araştırdığınız için teşekkür ederim tekrardan sorum olursa tekrardan yazarım.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,703
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
600 TL iyimiş anakartıda dediğiniz gibi yaptım güzel bir sistem oldu her şey istediğim gibi kaliteli marka parçalar büyük ihtimalle bunu alacağım benim için araştırdığınız için teşekkür ederim tekrardan sorum olursa tekrardan yazarım.
tabii ki her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum attığım sistem de bu arada güzel aklında bulunsun onlarda kaliteli parçalardan oluşuyor tavsiye ettiğim ve kurduğum sistemlerde kaliteden fazla ödün vermeden en iyisini yapmaya çalışıyorum en iyileri sizlerin olsun 👌

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Talha Sadık
hocam arkadaşlar da uyarmış zaten parçalar sıkıntı hazır sistem olarak senin baktığına yakın şunu önerebilirim.

TMustafaT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mustafa Telli
hocam arkadaşlar da uyarmış zaten parçalar sıkıntı hazır sistem olarak senin baktığına yakın şunu önerebilirim.

büyük ihtimalle bunu alırım üstteki arkadaşlarda önerdi zaten kaliteli sistem.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,255
Üyeler
146,672
Son üye
balici
Top Bottom