Neler Yeni

2Jz Takmayı Düşünüyorum

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Belediye dağıtmadığını biliyoruz canım. Hepsini düşünüp plan yapıyoruz nerden alabilirz parça nerden tedarik ederiz hepsini düşünüyoruz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hepsinin planını yaptım aslında motor mekanik olarak 500-600 bin arası tutuyor aksilik ve ters birşeyler çıkarsa diye motor mekanik için 1milyon gözden çıkardım frenler falan dahil fiyata. Şase olarakta güçlendirme yapmayı arkadaşa bıraktım kaportacı kendisi projesini kendi çizecek o projeyi onaylatıcaz falan fistan 2 milyon gider diye düşünüyorum. Ama globalde tek olmak var :D
Kendini sosyal medyada, Ankarada filan tanıtabilmen lazım. PR yaparsan ekmeğini de yersin.

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,974
İsim
Mert Metshi
adim adim her yaptiginiz seyi youtubeda ve instagramda paylasin hocam buyuk bi kitle olusur

Beşiktaşlı Reyna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Samet Kapucuoğlu

Harn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
379
İsim
yo
Beyler selamın aleyküm Dede yadigarı kartal var bende 2jz takmayı düşünüyorum mantıklı değil ama keyfi önerileriniz var mı ?
Tofasa yapilacak project degil kesinlikle tofasi sat git e36/e46 al doldur daha mantikli

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,480
İsim
Diyarhan
Ohooo o nasıl swaptır. O iş yaş daha iyisini yaparsın.

Golf 4 R32

80+ Silver
Belediye dağıtmadığını biliyoruz canım. Hepsini düşünüp plan yapıyoruz nerden alabilirz parça nerden tedarik ederiz hepsini düşünüyoruz

Hepsinin planını yaptım aslında motor mekanik olarak 500-600 bin arası tutuyor aksilik ve ters birşeyler çıkarsa diye motor mekanik için 1milyon gözden çıkardım frenler falan dahil fiyata. Şase olarakta güçlendirme yapmayı arkadaşa bıraktım kaportacı kendisi projesini kendi çizecek o projeyi onaylatıcaz falan fistan 2 milyon gider diye düşünüyorum. Ama globalde tek olmak var :D
Direkt supra satın al supranın her şeyini tofaşa tak daha rahat yaparsın

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,499
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Beyler selamın aleyküm Dede yadigarı kartal var bende 2jz takmayı düşünüyorum mantıklı değil ama keyfi önerileriniz var mı ?
Kartala degecek bir yatirim degil en azindan e92 e36 e60 gibi hakedecek kasalara yapin illa bmw olmasida sart degil daha duzgun araclar var paranizin hakkini verecek

2jz falanda bos is al bi fd6 kasa civic tak k24 bide turbo tadindan yeniyormu bak yari yariya daha ucuza gelir

Beşiktaşlı Reyna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Samet Kapucuoğlu
Arkadaşlar konu diğer arabalar değil. Keyfi yapıyorum e36 F10 falan sürdüm zaten sırf proje olsun diye yapıyorum

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
856
İsim
Asil
Arkadaşlar konu diğer arabalar değil. Keyfi yapıyorum e36 F10 falan sürdüm zaten sırf proje olsun diye yapıyorum
hem zaten +1400hp e36 var tr de yani sönük kalır onun yanında

hocam birde kartaldan ziyade şahin daha iyi olur gibi geldi bana büyük ihtimalle dede yadigarı oldugu için onu kullanmak istiyorsun ancak onu full değiştirmek yerine sakla dedenin hatırası olarak daha iyi o kadar masrafa girmişken bi şahin olırsın zaten durumunun iyi olmasına gerek yok her şeyi neredeyse değişecek zaten, taklalı olmasa yeter :D

Top Bottom