Neler Yeni

2K 144hz+ Monitör Önerisi

Genzzo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Burak Kaya
Bütçe
6000
5.000 TL - 7.000 TL arası monitör öneriniz varsa bekliyorum arkadaşlar. Hem oyun, hem günlük kullanım olacak. Tek istediğim görüntü kalitesi iyi olsun zaten ghosting sorunları ile ilgili kronik bir durumu olmasın. Pivot felan çok önemli değil.

Kafayı kırarsam ; şu tarz top level'da yönelebilirim ama yönelmek istemiyorum. Aradaki 5K fiyat farkı benim için önemli.

Not : İlla Asus olmak zorunda değil, örnek olarak bulduklarım ve araştırma sonucu sorunu pek olmayan monitörler.

Genzzo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Burak Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu konuda hem fikiriz ama hangi ürün pahalı değil ki ? Bekleyebilirim zaten de şimdiden bir araştırmasına gireyim. Rog Strix'ler 8K bandına felan düşerse black friday ayağına felan kesin yapışırım. 11-12K vermek biraz koyacak bana o yüzden de biraz F/P ürün arıyorum.

sa9a

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Hasan Demir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon ve Uygulama Yazılımı
Bu konuda hem fikiriz ama hangi ürün pahalı değil ki ? Bekleyebilirim zaten de şimdiden bir araştırmasına gireyim. Rog Strix'ler 8K bandına felan düşerse black friday ayağına felan kesin yapışırım. 11-12K vermek biraz koyacak bana o yüzden de biraz F/P ürün arıyorum.
va panel asus düşünürsen VG27WQ modeline bakabilirsin. şuan hb’de 5299 ama daha da inebilir kasım sonuna doğru.

Genzzo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Burak Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
va panel asus düşünürsen VG27WQ modeline bakabilirsin. şuan hb’de 5299 ama daha da inebilir kasım sonuna doğru.
Tek stoktu ve derken bir anda fiyatı 3.5K arttı. O fiyattan zaten almam :D

Top Bottom