Neler Yeni

2k 27 inch monitör sistemimde darboğaz yaparmı

Huseyinatik

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Hüseyin Atik
Konu sahibi sana genel kaideyi mi sormuş ? Adam kendi sistemiyle ilişkili bu soruyu sormuş. Şuanki sisteminde zaten darboğaz yok 2k monitörde de dediğin olay gerçekleşse de gerçekleşmese de darboğaz olmaz. Ama 2060 la yeni çıkan oyunları oynarsa, isterse işlemci ekran kartına yetişsin hatta ekran kartı performansı geçsin ne farkeder düşük fps ile oynadıktan sonra?

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
840
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Konu sahibi sana genel kaideyi mi sormuş ? Adam kendi sistemiyle ilişkili bu soruyu sormuş. Şuanki sisteminde zaten darboğaz yok 2k monitörde de dediğin olay gerçekleşse de gerçekleşmese de darboğaz olmaz. Ama 2060 la yeni çıkan oyunları oynarsa, isterse işlemci ekran kartına yetişsin hatta ekran kartı performansı geçsin ne farkeder düşük fps ile oynadıktan sonra?
Be süper zeka zaten yukarıda ona da cevap verdim okuman yok mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hacı sen şaka mı yapıyorsun yoksa gerçekten cahil misin piksel sayısı arttıkça gpuya yük biner ve darboğaz azalır

Hocam sizin sistemi şimdi gördüm imzadaymış darboğaz yapmaz ama 2060la 2k olmaz anca sadece film dizi izleyeceksin 2kda oyun oynayamazsın yani
Al oku

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Hüseyin Atik
Çünkü cözünürluk arttikca yukü işlemci degil ekran kartı üstleniyo dostum.
Hocam Konu sahibinin imzasındaki sistemin darboğazın d siyle alakası yokki. 2k monitörde de darboğaz olmaz bu sistemle. Ekran kartının yorulup işlemcinin ona yetişmesini gerektirecek bir sistemi yok zaten konu sahibinin

Be süper zeka zaten yukarıda ona da cevap verdim okuman yok mu

Al oku
A süperzeka koca imzadaki sistemi görmeyip sonradan eklemişsin mesajı. Bırakta bende senin sonradan yazdığını farketmeyeyim.

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
840
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
Discord
kaan8765
Hocam Konu sahibinin imzasındaki sistemin darboğazın d siyle alakası yokki. 2k monitörde de darboğaz olmaz bu sistemle. Ekran kartının yorulup işlemcinin ona yetişmesini gerektirecek bir sistemi yok zaten konu sahibinin

A süperzeka koca imzadaki sistemi görmeyip sonradan eklemişsin mesajı. Bırakta bende senin sonradan yazdığını farketmeyeyim.
Telefondan bakınca imza gözükmüyor süper zeka profile girmen gerek 😀😀 hem darboğaz olmayacağını ben zaten söyledim ve 2k almaması gerektiğinide söyledim

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Hüseyin Atik
Telefondan bakınca imza gözükmüyor süper zeka profile girmen gerek 😀😀 hem darboğaz olmayacağını ben zaten söyledim ve 2k almaması gerektiğinide söyledim
Bende hesap makinesinden girmiştim darboğaz yapmaz dediğini farketmemişim.

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
840
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
Discord
kaan8765
Top Bottom