Neler Yeni

2k ve 4 k gaming monitör tavsiyesi

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Burak
Bütçe
15000
Merhabalar Asus dual 4070 süper ekran kartlı sistem kullanıyorum bu ekran kartıma uyacak bir monitör arıyorum 2k yada 4 k olabilir. Bazı modeller var aklımda 2 k için 4 k için henüz araştırmadım her 2 çözünürlük içinde önerinize ihtiyacım var teşekkürler şimdiden.
Bütçe Max 15 bin TL.
Oyun ağırlıklı kullanıyorum sistemi fps MOBA mmorpg gibi oyunlar özellikle FPS daha ağırlıklı.

alibstm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali
Merhabalar Asus dual 4070 süper ekran kartlı sistem kullanıyorum bu ekran kartıma uyacak bir monitör arıyorum 2k yada 4 k olabilir. Bazı modeller var aklımda 2 k için 4 k için henüz araştırmadım her 2 çözünürlük içinde önerinize ihtiyacım var teşekkürler şimdiden.
Bütçe Max 15 bin TL.
Oyun ağırlıklı kullanıyorum sistemi fps MOBA mmorpg gibi oyunlar özellikle FPS daha ağırlıklı.
Daha Düşük Fiyata Aynı Özellikteki bir monitör 2k 170hz aşırı oyun canavarı değilsen işini hayli hayli görecektir hem uygun olduğu için geri kalanıyla diğer ekipmanlara yüklenirsin yalnız monitörün curved olduğuna dikkat et
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçe Max 15 bin TL.
Bence Bu Fiyata Kaçırma Hemen Al

Son düzenleme:

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha Düşük Fiyata Aynı Özellikteki bir monitör 2k 170hz aşırı oyun canavarı değilsen işini hayli hayli görecektir hem uygun olduğu için geri kalanıyla diğer ekipmanlara yüklenirsin yalnız monitörün curved olduğuna dikkat et

Bence Bu Fiyata Kaçırma Hemen Al
Hocam Asus rog strix aldım şuan kurdum oyun oynuyorum mükemmel ya sizce en iyisini mi yaptım 27 inch Asus rog strix alıp

Gif Man

80+ Gold
Bütçe Max 15 bin TL.
4K İçin Bütçe Zorlayabilirsen Alabilirsin .

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
https://www.amazon.com.tr/dp/B0CB8KLTJ4?tag=akakceprime-21
kesinlikle öneririm kullanıyorum 260hz 2k renk olarak %100srgb doğru renkleri veriyor
2. Monitörü de fullhd den bu dediğine ceviresim geldi bı tık belki bı ara alırım Asus rog strix aldım şu anlık

4K İçin Bütçe Zorlayabilirsen Alabilirsin .

4 k bı tık zor hocam ya

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Gürkan
bende bu var ama 2k monitör de almak istiyorum, hikaye tarzı oyunlar için. Bunlara monitör tutucu stand almak lazım hangisi uygun olur?

Hocam Asus rog strix aldım mükemmel
pivot özelliği var mı?

Edit: Varmış.

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Burak
bende bu var ama 2k monitör de almak istiyorum, hikaye tarzı oyunlar için. Bunlara monitör tutucu stand almak lazım hangisi uygun olur?

pivot özelliği var mı?

Edit: Varmış.
Var hocam çok mükemmel monitör

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,675
Üyeler
154,984
Son üye