Neler Yeni

3.3K Bütçe Klavye Önerileriniz

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
681
İsim
Ege
Aslında demek istediğim bu Akko'nun sarı yerine kırmızı switchlerini bulmayı istemekti ama baktım bulamadım. Ve bütçemi sanırsam aşıyor
Akkonun yok diye biliyorum. Silent red switch falan bakılabilir ama onlar nerde ucuza vardır bilemiyoru.m

Appplee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emir
Akkonun yok diye biliyorum. Silent red switch falan bakılabilir ama onlar nerde ucuza vardır bilemiyoru.m
Hocam dediğiniz bu custom klavye kafama yattı linkleri şöyle salıyorum;

Bu şekilde hiç bir sorun yaşamadan videodaki kıvama getirebilirim değil mi? Bir de aliexpress'ten şüphem yok lakin bu akkogear sitesi yurtdışı olduğu için burda ödeme işlemi falan nasıl oluyor onu sorabilir miyim? Bütçem dediğim gibi max 3.3k umarım vergiler dahil bu bütçeyi geçmez.

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
681
İsim
Ege
Hocam dediğiniz bu custom klavye kafama yattı linkleri şöyle salıyorum;

Bu şekilde hiç bir sorun yaşamadan videodaki kıvama getirebilirim değil mi? Bir de aliexpress'ten şüphem yok lakin bu akkogear sitesi yurtdışı olduğu için burda ödeme işlemi falan nasıl oluyor onu sorabilir miyim? Bütçem dediğim gibi max 3.3k umarım vergiler dahil bu bütçeyi geçmez.
Akkogear için kartınız yurt dışı alışverişe açıksa sipariş geçebiliyorsunuz. Karttan TL çekiyor bankaya göre. Keycapsler farklı model benim attığım değil. Bu yüzden pahalılar. Benim attığımı alırsanız bütçeye yakın bir şeyler olur.

Top Bottom