Neler Yeni

3.5K Sistem Tavsiye

Keremvrd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kerem Vardar
Hazır sistem alabilirsin ama benim önerim şu olabilir itopya sitesine girip ryzen 3 3200 g veya ryzen 5 1600 alabilirsin yanında rx570 veya 1060 ti disk olarak SSD almanı öneririm 240 GB lık güzel bir SSD alabilirsin 300 liraya falan 2x4 GB Ram tavsiye edebilirim eğer tek Ram alırsan Ram in performansı düşer Anakart olarak gigabyte b450 m olabilir

rspc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mert Gadiş
Instagram
mertgadis
Steam
Barry ⚡ Allen
Twitter
mertgadis
Herkes genelde İTOPYA dan alıyor bir sıkıntı çıkmıyor.
İtopya yorumlarına ve şikayetlerine bakmanı tavsiye ederim. Ayrıca Vatan garantisi de dört dörtlük değil, sadece diğer firmalara göre daha iyi. Yanlış bilgilendirmek istemeyiz. ;)

PC_ENO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Enes Taha Akpınar
Instagram
enessakpinar

xPanda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Emir
Instagram
emir.barik
Steam
emiradarbarik49
Facebook
emiradarbarik

PC_ENO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Enes Taha Akpınar
Instagram
enessakpinar
İtopya yorumlarına ve şikayetlerine bakmanı tavsiye ederim. Ayrıca Vatan garantisi de dört dörtlük değil, sadece diğer firmalara göre daha iyi. Yanlış bilgilendirmek istemeyiz. ;)
Ben sistemimi veya parçalarımı İtopya dan alıyorum bir sıkıntı yok ama Vatan dan çok şikayet var sende bir bak derim. ;)

PC_ENO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Enes Taha Akpınar
Instagram
enessakpinar
Zaten sıkıntı olsa Donanım Arşivi ordan sistem toplamaz neden vatan değil de İTOPYA dan topluyolar sanıyon bütün ünlü oyuncuların sistemleri İtopya dan bir araştır bence ben bu tür konuları araştırıyorum araştırmasam söylemem.

rspc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mert Gadiş
Instagram
mertgadis
Steam
Barry ⚡ Allen
Twitter
mertgadis
Ben sistemimi veya parçalarımı İtopya dan alıyorum bir sıkıntı yok ama Vatan dan çok şikayet var sende bir bak derim. ;)
Burada anlatmaya çalıştığım şey "garanti". Aldığın herhangi bir parçayı garantiye gönderdin mi?

PC_ENO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Enes Taha Akpınar
Instagram
enessakpinar

rspc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mert Gadiş
Instagram
mertgadis
Steam
Barry ⚡ Allen
Twitter
mertgadis
Evet gönderdim.
Çok fazla şikayet duyduğum için İtopya'dan sistem almaktan vazgeçtim. Donanım Arşivi de daha önce İncehesap ile çalışıyordu. Video altındaki yorumlarda da görebilirsin şikayetleri.

Uğur Yıldız

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Uğur Yıldız
Şuan dolar kuru son 2 yılın zirvesinde
En fazla 6.70 olmuştu şuan 6.73 daha da artacak gibi gözüküyor

KingMeto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Erdem Karakaya
YOUTUBERLERİN ATTIĞI VİDEOLARA BAKABİLİRSİB

UmutA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Umut Asgenaz
Pc almayı düşünüyorum ama toplama mı hazır mı karar veremedim sizin tavsiyeniz ne olur . Ayrıca şuan tüm hazır sistemler çok yüksek fiyata satılıyor biraz daha beklemeli miyim beklemeliysem ne kadar ??? (1ay - 2ay ? ? )
https://www.incehesap.com/zone-1680-oyun-fatih-i-gaming-pc-fiyati-45172/ İstediğin fiyata göre böyle bir pc var. Ama paranı biriktirip anakart ve ram'i yükselterek bu sistemi almanı öneririm. Bu arada sistemde hdd yok hdd eklemeyi unutma

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,654
Üyeler
151,587
Son üye
JEIR4
Top Bottom