Neler Yeni

3 adet fiyatı yakın hazır sistem arasında kaldım . lütfen yardımcı olur musunuz.

Can...

80+ Platinum

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
650
İsim
Enes Sayar
Attığın 41.5k . Onu da geçtim amd ryzen ben tercih etmiyorum. 4060ti gayet benim işimi görür. Ben 3 seçenek sundum . Alakasız mesajlar geliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne yardım etmiş acaba?3 seçenek arasındn seçim yapamadım diyorum . Saçma sapan yorum geliyor
3 sistem de alınmaz demiş bu da yardım değil midir?
İnsanlara 3 sistem arasından seçim yaptırmak yerine bütçe belirtip öneri alırsan daha iyi bir sistem bulabilirsin.

Can...

80+ Platinum
@betül pehlivan şu elemana cevap vermeyin hesabı yeni troll galiba oraya buraya saldırmak toxiclik yapmak için açmış hesabı

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,865
İsim
ege erdem demirelli
Açıkla o zman sebebini. Amd ryzen istemiyorum
1-AMD daha ucuz
2-AMD 7500f daha ucuz olmasina ragmen intel 13400f ve 14400f islelemcileri geciyor.
3-AMD en az 5 yil boyunca bu soketi destekleycek ama intelin soketi 15. nesilde degisecek ve her 2 yilda bir degistiriyor intel.
4-AMD islemciler daha dusuk tdp ve daha yuksek onbelleklere sahip bu yuzden daha az isiniyor ve cs2/valorant tarzi oyunlarda daha fazla performans veriyor.
5-AMD 7500f sistemler 35k civarina 4070 ile satilirken INTEL 4060ti ile satiliyor
6-Attiginiz sistem H serisi anakarta sahip (AMD tarafinda a serisi) bu anakartlar giris seviye ve i3 ustunde tavsiye edilmez. AMD ise B serisi anakart ile satiyor bu anakartlar R7 bile besler hatta kaliteli olanlarina 7800X3D takilir ama h610 anakart 13400f islemciye anca yetiyor ve isiniyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
betül pehlivan
@betül pehlivan şu elemana cevap vermeyin hesabı yeni troll galiba oraya buraya saldırmak toxiclik yapmak için açmış hesabı
Kendisi sanırım bu platformun bilgi alışverisi yapmak olduğunu unutmuş . farklı amaçlar için kullanıyor belli ki.bu arkadaşa soru sormayın

1-AMD daha ucuz
2-AMD 7500f daha ucuz olmasina ragmen intel 13400f ve 14400f islelemcileri geciyor.
3-AMD en az 5 yil boyunca bu soketi destekleycek ama intelin soketi 15. nesilde degisecek ve her 2 yilda bir degistiriyor intel.
4-AMD islemciler daha dusuk tdp ve daha yuksek onbelleklere sahip bu yuzden daha az isiniyor ve cs2/valorant tarzi oyunlarda daha fazla performans veriyor.
5-AMD 7500f sistemler 35k civarina 4070 ile satilirken INTEL 4060ti ile satiliyor
6-Attiginiz sistem H serisi anakarta sahip (AMD tarafinda a serisi) bu anakartlar giris seviye ve i3 ustunde tavsiye edilmez. AMD ise B serisi anakart ile satiyor bu anakartlar R7 bile besler hatta kaliteli olanlarina 7800X3D takilir ama h610 anakart 13400f islemciye anca yetiyor ve isiniyor.
Çok teşekkür ederim cevabın içim

Can...

80+ Platinum
Kendisi sanırım bu platformun bilgi alışverisi yapmak olduğunu unutmuş . farklı amaçlar için kullanıyor belli ki.bu arkadaşa soru sormayın

toxicliyorsun trol gibi cevap veriyorsun soru sorma şeklini değiştir o zaman

Eksofed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Hamza Külünkoğlu

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,865
İsim
ege erdem demirelli

Soyleme sekliniz yanlis.

Son düzenleme:

Can...

80+ Platinum

önce yukarda verdiğin cevaba bak sonra konuş caz yapma diyor sonra düzgün bir şey bekliyor nasıl iletişim kurarsan fazlasını ben sana veririm :D

Soyleme sekliniz yanlis. O yuzden yanlis anlasiliyor.
Caz yapma diyor xd

Can...

80+ Platinum
Benim sorum gayet net. Sen soruya nasıl cevap verdiğine dön bi bak istersen. Daha fazla da uzatmanın mantığı yok
hiç biri alınmaz dedim ne var bunda git kazıklanmak istiyorsan güle güle kullan hacı boş yapma gözünü seveyim ya içinde ne olduğu belirsiz parçalar var boş edebiyat okuyorsun

Top Bottom