Neler Yeni

🔥İndirim 🔥🔥🔥3 Ay (Her Ay 1 Adet) amazon Prime Ücreti kadar kupon 🔥🔥🔥

slhkl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Salih Kol
arkadaşlar ben prime aboneliği alıp ay sonunda aboneliğim iptal olsun şeklinde işlem yaparak her ay manuel kendim yeniletiyordum 3 gün önce yine prime aboneliğimi bu şekilde aldım ama ay sonunda aboneliğim bitsin olarak işaretli, otomatik yenilenmeye açtım kampanyayı görünce benim için herhangi bir sıkıntı çıkarabilir mi? kampanya detaylarında böyle bir madde göremedim

aztrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Joker
Yeni görsel ekledim. Ürün aldınız ki indirimde elbet alıcaksınız yukarda belirtilen sürede hesabınıza kupon tanımlayacak. Şartları detaylıca linke tıklayıp okuyabilirsiniz. Üyeliğinizden çıkış yapıp gizli pencerede linki açın kampanya gözükecektir.

slhkl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Salih Kol
Yeni görsel ekledim. Ürün aldınız ki indirimde elbet alıcaksınız yukarda belirtilen sürede hesabınıza kupon tanımlayacak. Şartları detaylıca linke tıklayıp okuyabilirsiniz. Üyeliğinizden çıkış yapıp gizli pencerede linki açın kampanya gözükecektir.
Teşekkürler sepete ürün eklediğimde kampanya orada da gözükmekte. Benim gibi olan arkadaşlar varsa şüphesini ben buradan gidermiş olayım :D

aztrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Joker
Hayırlı olsun brom! :kedi:

aztrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Joker
Bu arada beyler kuponu tanımladılar kullandım.
IMG_2490.jpeg

Top Bottom