Neler Yeni

3 ayda sayısal'da 200k yapılır mı?

thworld

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
AbdulRezzak
Arkadaşlar sayısal'da 200k yapılır mı 3 ayda? Eşit ağırlıkçıyım ama sayısal'dan gireceğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Rulep

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
Anonim Ankh
Temelin sağlamsa ve önceden aklında kalan konular, formüller varsa yapılamayacak bir şey değil.

yusuftheayay

80+ Bronze
Yetişir desek ne değişecek demesek ne değişecek, buralarda konu açıcağına otur elinden geldiği kadar çalış daha çok yardımı dokunur sana.

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
Anonim Ankh
Hocam işin kötü yanı temel yok sıfır gibi birşeyim. Yetişmez mi?
O zaman çok daha zor, bir sürü ders, konu var. Yetişmesi çok zor, yetiştirsen bile pekişmesi çok zor. Normalde olması gereken çok fazla çalışıp konuları bitirip, son 3 ayda full test çözmektir.

thworld

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
AbdulRezzak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O zaman çok daha zor, bir sürü ders, konu var. Yetişmesi çok zor, yetiştirsen bile pekişmesi çok zor. Normalde olması gereken çok fazla çalışıp konuları bitirip, son 3 ayda full test çözmektir.
O zaman 2 yıllık bölüm + DGS yapacağım başka şansım yok.

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
Anonim Ankh
Belli ki ders çalışmayı seven biri değilsin ve ilgin de yok. böyle yapacağım, şöyle yapacağım demek kendini kandırmak olur. Dediğin şey mantıklı ama DGS'de de kontenjanlar az olduğundan yine çok sıkı çalışman gerekecek.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,100
İsim
Enes kaya
dgs de %50 indirimli bir özele gitmek sayısalda 200k girmekten daha zor mühendislik bölümleri için konusuyorum. dgs de sadece matematik var ve kontejyan cok az sınava giren cok.

thworld

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
AbdulRezzak
dgs de %50 indirimli bir özele gitmek sayısalda 200k girmekten daha zor mühendislik bölümleri için konusuyorum. dgs de sadece matematik var ve kontejyan cok az sınava giren cok.
Hocam peki ybs nasıldır? Bu 3 ayda it gibi çalışıp ybs kazanmak istiyorum. Lisede eşit ağırlıkçıydım şuan'da dershanede eşit ağırlıkçıyım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@eneskaya6

berkszr60

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Berk Süzer
Belli ki ders çalışmayı seven biri değilsin ve ilgin de yok. böyle yapacağım, şöyle yapacağım demek kendini kandırmak olur. Dediğin şey mantıklı ama DGS'de de kontenjanlar az olduğundan yine çok sıkı çalışman gerekecek.
açıktan dgs yazabilirsin bazı bölümlerin lisans diplomasında açıktan da okusan diplomada açıköğretim yazmıyor yazsa da hiçbir önemi yok git 250 al 2 yıllık elektrik oku bi yerde işini görür gemilerde zabıt vs olabilirsin tekniker olabilirsin vs.vs.

Top Bottom