Neler Yeni

Yardım 3 aylık cihaz ekran yanığı

Livaković

80+ Silver
@crazyreign bu konuya hocamın bakması daha iyi olurdu açıkçası fakat oda mesajlara bakmıyor veya beni tınlamıyor size sormak istediğim bir soru var bu yanık şans işimi 0 cihazdada böyle çıkabilirmi hocam ve yanık telefona zarar verirmi

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Berkay kan
Hocalarım saygılar telefonumda ekran yanığı oluştu 3 ay önce aldım aldığımdadamı vardı şimdi vardı bilgim yok ama orda bir ekran yanığı söz konusu yazılımsalmı emin değilim muhtemelen değil samsungun servisleride öyle aham şaham iyi değil garantisi var bu saatten sonra ben servise göndersemde ekran değişip bana geri gönderecekleri içinbe göndermek istemiyorum ve dediğim gibi ufak bir yanık öyle çokda büyük bir yanık değil rahatsızda ediyor aileme göstersem takıntı diyor 0 cihaz 0 diyor gönderttirmiyor aileme baskı yapıp cihazı hakkat servise verdirtmelimiyim yoksa böyle kullanmalımıyım ayıplı bir ürün kullanmak gerçekten bana çok koyuyor.
Hocam cihaz neydi marka model

Livaković

80+ Silver

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Anonim
A23
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana kalırsa durum arayız hatası gibime geliyor durumu samsunga ilettim yanıktan ziyade ben parlaklığı sonda veyada aldigimdan beri tek bir kere oyun oynamadım sosyal medya haricinde
şu şekilde beyaz veya gri ekranda daha önce açtığın şeylerin silik görüntüsü kalıyorsa ghost screendir. bu kadar fazla ghosting olmayabilir sende.

Ekler

• 215.png
    215.png
    145 KB · Hit: 21

Livaković

80+ Silver
şu şekilde beyaz veya gri ekranda daha önce açtığın şeylerin silik görüntüsü kalıyorsa ghost screendir. bu kadar fazla ghosting olmayabilir sende.
Böyle bir şey olsaydı zaten servis yolunu göstermiştim zaten bu görsel kabul edilemez bir ghost screen

Zaten bi süre sonra geçebileceğininde ihtimali olduğunu söylediniz bu durum tıpkı ıps glow ışık sızması gibi her panelon kusuru olduğu gibi bunjnda var kuusr değilde panelin eksisi diyelim

Hocam garantiye göndermeyi düşünüyorum bayramdan sonra telefonu servise bırakırım muhtemelen tamir ederler ama değişim diye not edeceğim doa kapsamında

Son düzenleme:

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Anonim
Böyle bir şey olsaydı zaten servis yolunu göstermiştim zaten bu görsel kabul edilemez bir ghost screen

Zaten bi süre sonra geçebileceğininde ihtimali olduğunu söylediniz bu durum tıpkı ıps glow ışık sızması gibi her panelon kusuru olduğu gibi bunjnda var kuusr değilde panelin eksisi diyelim

Hocam garantiye göndermeyi düşünüyorum bayramdan sonra telefonu servise bırakırım muhtemelen tamir ederler ama değişim diye not edeceğim doa kapsamında
valla ben redmi note 7 mi gönderdiğimde , not yazmıştım , kesinlikle ekranı vb değiştirmeyin diye , buna rağmen değiştirmişlerdi. cihaz geldikten sonra tekrar ghost screen oluşmuştu, bende thh ye verip para iademi almıştım 4-5 ay sonra.

Livaković

80+ Silver
valla ben redmi note 7 mi gönderdiğimde , not yazmıştım , kesinlikle ekranı vb değiştirmeyin diye , buna rağmen değiştirmişlerdi. cihaz geldikten sonra tekrar ghost screen oluşmuştu, bende thh ye verip para iademi almıştım 4-5 ay sonra.
gönderipte değişim almadan ürünü almak istemiyorum

Cihazı vatana bıraktığımda yazıcam buraya hocam süreci anlatıcam bakalım değişimmi yapacaklar taminimce tamir yapacaklar

Göndermem dediğime bakmayın ben takıntılı bir adamım konularıma az göz gezdirirseniz uğraşırım samsung servisi kadar illet bir servis yok prblem o

Son düzenleme:
Top Bottom