Neler Yeni

3 Günde 8000 Üye Olduk ve Forumumuza Saldırdılar!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
malum forum gibi yok noktalama işaretleri yok şurayı buyuk yazdın surası kucuk oldu gıbı konulardan ceza vermeyın de ücretsiz savunma bıle yaparım şahsen

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
fatih
Bilgi paylaşılan forumlar her zaman üstte kalır :) yani tuş eder :) eee burasıda öyle olduğuna göre :)

JustTie

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
#DirenDonanımArşivi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Serkan Can Ölker
SÜPERSİNİZ; Değerli dostlarım sadece 3 günde evet 3 günde 8000 kayıtlı üyemiz oldu ? Peki bu ne anlama geliyor derseniz bu mükemmel bir şey gerçekten efsanesiniz :love:

FORUMUMUZA SALDIRDILAR; sizler şahit oldunuz forumumuz çok büyük DDOS saldırısı alıyor bu DDOS saldırısı o kadar büyükki dün forumumuza 1 saatte 4 Milyon talep göndererek forumumuzu kapattı. Bu saldırı 8 ülke ve binlerce farklı IP'den gerçekleşti web master arkadaşlarım ile görüştüğüm zaman ise bir kişinin bu saldırıyı yapması için 1 saatine binlerce lira para ödemesi gerekir diye belirtti. Yani birileri bize forumumuza zarar vermek için büyük paralar harcamayı göze almış işte o zaman doğru yolda olduğumuz ortaya çıkıyor ? kimse yıpratamaz tam gaz devammm.

KİTLEMİZ; yaş gruplarına baktığımız zaman ise yetişkininden gencine herkes forumumuzda tam da olmasını istediğimiz gibi :coffee: Öncelikle bilgi birikim anlamında dolu olan yetişkin kişilerin, soru sorup cevap bekleyen genç kardeşlerimize yardımcı olmalarından ötürü teşekkürlerimi iletiyorum.

ŞİKAYETLERİNİZ; şikayetleriniz var biliyorum bilmez miyim ? biz şuan Donanım Arşivi olarak forum kapasitemizi ve işleyişi analiz etmeye çalışıyoruz. Belirli bir süre sonra da doğru kategori, başlık ve konu içi düzeltmeleri için özel mod alımları gerçekleştireceğiz. Ama siz bir şeyi kaçırıyorsunuz biz daha üç günlük bir forumuz evet üç ?

YARDIMCI OLUN; sizden bir şey istiyorum lütfen bize yardımcı olun ve grup kurallarını eksiksiz yerine getirin, lakin kategori modlarımız şuan olmamasına rağmen gerçekten büyük bir özenle forum kendi akıp gidiyor gerçekten müthişsiniz. Ama arada kaçaklar oluyor onlarda kendilerine çeki düzen gösterirse bizim gibi küçük bir ekibe büyük bir yardımınız olacak. Zaten ekip ve gelirlerimiz yükseldiği zaman bu geliri forumumuza yatıracağım ve burayı en iyi forum yapmak için elimden ne geliyorsa onu yapacağım. Sevgiler var olun.
Meyve veren ağacı taşlarlar kral boşver sen takma kafay büyüyecek inşallah

(Can)

80+ Bronze
Abdullah abi ve ekibi; ellerinize sağlık çok muhteşem bir form yapmışsınız. Zamanım oldukça girip cevabını bildiğim soruları yanıtlıyorum aklıma bir şey takılırsa soruyorum çok yardımcı oluyorlar saolsunlar. Bu formu kurmakla çok iyi yapmışsınız başarılarınızın devamını dilerim. Eğer bize ihtiyacınız olduğu zaman yazın ne yapımamız gerekiyorsa yaparız elimizden geldiğince. Sizi seviyorum abilerim ;)

Çakıcı

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
tercan
SÜPERSİNİZ; Değerli dostlarım sadece 3 günde evet 3 günde 8000 kayıtlı üyemiz oldu ? Peki bu ne anlama geliyor derseniz bu mükemmel bir şey gerçekten efsanesiniz :love:

FORUMUMUZA SALDIRDILAR; sizler şahit oldunuz forumumuz çok büyük DDOS saldırısı alıyor bu DDOS saldırısı o kadar büyükki dün forumumuza 1 saatte 4 Milyon talep göndererek forumumuzu kapattı. Bu saldırı 8 ülke ve binlerce farklı IP'den gerçekleşti web master arkadaşlarım ile görüştüğüm zaman ise bir kişinin bu saldırıyı yapması için 1 saatine binlerce lira para ödemesi gerekir diye belirtti. Yani birileri bize forumumuza zarar vermek için büyük paralar harcamayı göze almış işte o zaman doğru yolda olduğumuz ortaya çıkıyor ? kimse yıpratamaz tam gaz devammm.

KİTLEMİZ; yaş gruplarına baktığımız zaman ise yetişkininden gencine herkes forumumuzda tam da olmasını istediğimiz gibi :coffee: Öncelikle bilgi birikim anlamında dolu olan yetişkin kişilerin, soru sorup cevap bekleyen genç kardeşlerimize yardımcı olmalarından ötürü teşekkürlerimi iletiyorum.

ŞİKAYETLERİNİZ; şikayetleriniz var biliyorum bilmez miyim ? biz şuan Donanım Arşivi olarak forum kapasitemizi ve işleyişi analiz etmeye çalışıyoruz. Belirli bir süre sonra da doğru kategori, başlık ve konu içi düzeltmeleri için özel mod alımları gerçekleştireceğiz. Ama siz bir şeyi kaçırıyorsunuz biz daha üç günlük bir forumuz evet üç ?

YARDIMCI OLUN; sizden bir şey istiyorum lütfen bize yardımcı olun ve grup kurallarını eksiksiz yerine getirin, lakin kategori modlarımız şuan olmamasına rağmen gerçekten büyük bir özenle forum kendi akıp gidiyor gerçekten müthişsiniz. Ama arada kaçaklar oluyor onlarda kendilerine çeki düzen gösterirse bizim gibi küçük bir ekibe büyük bir yardımınız olacak. Zaten ekip ve gelirlerimiz yükseldiği zaman bu geliri forumumuza yatıracağım ve burayı en iyi forum yapmak için elimden ne geliyorsa onu yapacağım. Sevgiler var olun.
En başta beyefendiliğin için teşekkür ederiz hep böyle kal seni seviyoruz. Saldırının nereden ve nasıl geldiğini az çok tahmin edebiliyorum, ona göre önlemlerinizi alıyorsunuzdur ve alacaksınızdır tabi. Çok uzun olmayan bir zaman da 1000.000 i geçeceğimizi tahmin ediyorum başarılar dilerim.

Bymuco

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Mücahit suna
Sende varol başkan adamsın????

Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Nurullah
TAKLİTLER ASLINI YÜCELTİR

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Alper Salkı
Eskilerden bir takipçiyi yeni kayıt oldum dahada büyürsün bu gidişle

juzz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mustafa İncedal

Abi tam gaz dewamke diyorum ben elimden geldiğince sana yardım edeceğim

Rumuz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Umut
Daha yeni başladık, çok büyüyeceğiz.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç