Neler Yeni

3 Leptop Arasında Kaldım Oylama Yapalım Ustalar

Hermitus

80+ Bronze
Oyun pek işim olmayacak be daha çok üniversite için
o zaman matebook alın pil ömrü uzun olacaktır. gaming laptop bakmanızı önermem çünkü bu cihazlar perfromansı ile öne çıkıyor pil performansı ile değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Çağlar
usta bunun yerine 8200 e hp RTX 3050 ekran kartlı Ryzen 7 5600H işlemcili laptop vardı çek onu Vramı az ama güçlü gpu fiyatına göre
Sef link atma sansın varmı kusura bakma uğraşıyon ama
Mesaj otomatik birleştirildi:

o zaman matebook alın pil ömrü uzun olacaktır. gaming laptop bakmanızı önermem çünkü bu cihazlar perfromansı ile öne çıkıyor pil performansı ile değil.
Dahili ekran kartı yok diye bi tereddüt ediyom ne dersin

Techno08

80+ Gold
Rx 5300m yeni gelen driverle gtx 1650 ti gücüne çıktı kesinlikle öneririm ayrıca kendim alpha 15 a3dd modelini kullanıyorum öneririm

Hermitus

80+ Bronze
Sef link atma sansın varmı kusura bakma uğraşıyon ama

Dahili ekran kartı yok diye bi tereddüt ediyom ne dersin
eğer eski oyunları arada bir girer oynarım dersen oynatır ama diğerlerinde sıkıntı olur. dediğim gibi ya pil perfromansından ya da genel performanstan ödün vermeniz gerekiyor. bu arada gaming laptoplarda çok düşük değil geneli 3-4 saat arası oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Çağlar
eğer eski oyunları arada bir girer oynarım dersen oynatır ama diğerlerinde sıkıntı olur. dediğim gibi ya pil perfromansından ya da genel performanstan ödün vermeniz gerekiyor. bu arada gaming laptoplarda çok düşük değil geneli 3-4 saat arası oluyor.
lenovo var gördün dimi ona ne dersin ne düsünüyon

Rx 5300m yeni gelen driverle gtx 1650 ti gücüne çıktı kesinlikle öneririm ayrıca kendim alpha 15 a3dd modelini kullanıyorum öneririm
Abra lenovo mı kaptanlardan biri atmış link konularda var onun hakkında ne düsünüyon

Hermitus

80+ Bronze
lenovo var gördün dimi ona ne dersin ne düsünüyon

Abra lenovo mı kaptanlardan biri atmış link konularda var onun hakkında ne düsünüyon
Güzel laptop alınır günümüz oyunlarını rahat oynatır.

EmreTRk

80+ Bronze
Oyun oynamayacaksan 2 oynayacaksan 1. Arkadaşımda var Huawei , LoL Valorant falan sorunsuz yüksek fps oynuyor. Ama yüksek grafikli oyunlar da sorun yaşarsın. Asus eski model olduğundan önermem. Yeni Tuf serisi de biraz fazla ısınıyor. Alternatif olarak Acer Nitro5 e mutlaka bakın derim

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Çağlar
Oyun oynamayacaksan 2 oynayacaksan 1. Arkadaşımda var Huawei , LoL Valorant falan sorunsuz yüksek fps oynuyor. Ama yüksek grafikli oyunlar da sorun yaşarsın. Asus eski model olduğundan önermem. Yeni Tuf serisi de biraz fazla ısınıyor. Alternatif olarak Acer Nitro5 e mutlaka bakın derim
Lenovo var şef görmüşündür onun hakında ki düsüncen ne

Güzel laptop alınır günümüz oyunlarını rahat oynatır.
Üniversite de sence beni taşıyabilirmi kaptan

EmreTRk

80+ Bronze

Lenovolar hakkında pek bi bilgim yok. Ben de yeni üniversiteye geçtim. Bilgisayarı da yeni aldım. Asus ROG Strix lere de bakabilirsin ancak fiyatları biraz yüksek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Çağlar
Lenovolar hakkında pek bi bilgim yok. Ben de yeni üniversiteye geçtim. Bilgisayarı da yeni aldım. Asus ROG Strix lere de bakabilirsin ancak fiyatları biraz yüksek.
Rog strix alsam onun yerine ben çalışırım be hacı

Hermitus

80+ Bronze

taşır hocam merak etmeyen oyun da oynarsınız diğer işlerinizi de rahat görürsünüz.

EmreTRk

80+ Bronze
Top Bottom