Neler Yeni

3 Model Arasında Kaldım Sizce Hangi Mouse Almalıyım

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,125
İsim
Sinan Aba
Glorious model D
Razer deather essential
Steel series prime

Bu mouseler arasinda kaldim hangisini almaliyim kablolu kablosuz olur bütce 1000 tl
Bu siteden karşılaştırabilirsin

Vachiron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ali arda
hiçbiri bence hocam essential eski bir mouse prime kronik sorunları olabiliyor model d tasarımı güzel değil bence ve sensörü yetersiz diye biliyorum model o veya deatthader v2 öneririm bu arada ikisi arasında kalsam v2 alırım

Glorious model o
3 aydır prime kullanıyorum. G203ten geçtim. Benimde şekil konusunda endişelerim vardi. Ama elime çok daha iyi oturdu ve üstten baktığında mouse simetrik duruyor. FPS oyunları oynuyorsan prime tavsiye ederim.
Prime plus var ondan ucuz daha mi iyi

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Ali Mert Okuducu
Glorious model o

Prime plus var ondan ucuz daha mi iyi
Hocam plus ile normalin tek farkı altta yazı yazabilecegin bı ekran var. Herşeyi aynı. Bende de plus modeli var. İsmimi yazdım uygulamadan. Ama bı artısı yok. Plus daha ucuz diye biliyorum ama

Dahası  
Reaksiyon skoru
706
İsim
Talha Açıkgöz
sana tavsiyem yukarıda da bir arkadaşın dediği gibi 2.el deatheadder v2 al fazlasıyla memnun kalırsın 0 0 diye diretmeyin bazı şeyleri, gerek yok performans daha önemli bence

Vachiron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ali arda
Hocam plus ile normalin tek farkı altta yazı yazabilecegin bı ekran var. Herşeyi aynı. Bende de plus modeli var. İsmimi yazdım uygulamadan. Ama bı artısı yok. Plus daha ucuz diye biliyorum ama
Memnunmusun hissiyatindan boyum 1.92 dolayisiyla elimde o derece buyuk buyuk el icin uygunmudur

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Ali Mert Okuducu
Memnunmusun hissiyatindan boyum 1.92 dolayisiyla elimde o derece buyuk buyuk el icin uygunmudur
Nasıl tuttuğuna göre değişir ama g203den büyük. Benim elime gayet güzel oturdu. Hangi mouseyi kullanıyordun önceden?

Vachiron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ali arda
Nasıl tuttuğuna göre değişir ama g203den büyük. Benim elime gayet güzel oturdu. Hangi mouseyi kullanıyordun önceden?
İlk duzgun mousem olacak diyim onceki usb li iş mousu kucuk oarmagimin boyu kadar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka ben death essentiali elden beyazini alip
Bu siteden karşılaştırabilirsin
Bu gloriuslarin garantisini kim veriyor internette site bulamdim

Son düzenleme:

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Ali Mert Okuducu

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Ali Mert Okuducu
Rival 3 i alirim o zmn o fiyatada https://app.hb.biz/OKbhr18kulDV bu var yada razer deatheadder esentiali alicam hangisi sence
Rival 3 de güzel ama ben daha çok sade seviyorum. RGB çok oluncqa hoşuma gitmiyor. O yüzden prime almıştım. Hangisi hoşuna gidiyorsa onu alabilirsin. Hepsi birbirine yakın mouseler bildiğim kadarıyla

Vachiron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ali arda
Rival 3 de güzel ama ben daha çok sade seviyorum. RGB çok oluncqa hoşuma gitmiyor. O yüzden prime almıştım. Hangisi hoşuna gidiyorsa onu alabilirsin. Hepsi birbirine yakın mouseler bildiğim kadarıyla
Yani rival 3 le model d nin arasinda ama sanirim deatheader essential alicam

Top Bottom