Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 3 Modlu Beyaz Rk61 Kargo Dahil 998 TL

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,267
İsim
Mertol

Satış fiyatına vergiler dahil. Gördüğümden beri bu fiyatta (1 hafta) ama gördüğüm kadarıyla bu fiyata 2 modlu ve blue switchli olanı vardı. Ben 24 nisanda kuponlarla beraber 860tlye almıştım ama stok yoktu geldiğinde de fiyatta artış olur diye paylaşmamıştm. Bugün stoğu da gelmiş. İsteyenler bakabilir. Nakliyat seçeneklerinden Banggood öncelikli teslimatı seçmeyi unutmayın. Kuponlarla vs daha ucuza da gelir banggood herşeye kupon veriyor zaten

Stok bitmiş arkadaşlar. Alacaksanız ona göre alın.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,770
İsim
Murat Orhan
@MuratTheFounderOfGariban alınır mı ? diğer paylaştığın bir klavye vardı yoksa o daha mı mantıklı
RK Switch ne kadar iyi bilmiyorum ayrıca Optical switch ise hot swap olsa da optik switchler çok pahalı ve zor bulunuyor çok bir anlamı kalmıyor. Skyloongda optical switch ama en azından gateron.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
RK Switch ne kadar iyi bilmiyorum ayrıca Optical switch ise hot swap olsa da optik switchler çok pahalı ve zor bulunuyor çok bir anlamı kalmıyor. Skyloongda optical switch ama en azından gateron.
rk switch cherryden iyi baya kaliteli switch

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,770
İsim
Murat Orhan

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
  • Beğen
Reaksiyonlar: M.2.
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,770
İsim
Murat Orhan
3/5 pin başka marka switchlerde takılabiliyor hoşbulduk bu arada
3/5 pin ise gayet iyiymiş optical switch sıkıntı yaratıyor bulunabilirlik açısından. Mizar'ı iptal etme nedenim oydu. Bu arada Gamakay'in kendi sitesinden MK61 alsam gümrüğe takılır mı acaba? banggoodda ateş pahası şuan.

• Beğen
Reaksiyonlar: M.2.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
3/5 pin ise gayet iyiymiş optical switch sıkıntı yaratıyor bulunabilirlik açısından. Mizar'ı iptal etme nedenim oydu. Bu arada Gamakay'in kendi sitesinden MK61 alsam gümrüğe takılır mı acaba? banggoodda ateş pahası şuan.
mk61 de optik switchli ben rk61 daha çok öneriyorum ama neredeyse hemen hemen aynı klavyeler gamakay biraz daha kaliteli rk dada wireless var. Sorunun cevabını bilmiyorum bu arada eskiden k61 falan rahatça alınıyodu yurt dışından şuan gelirmi bilgim yok bayadır takip etmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Erdal
Türkiye Direkt Posta seçilmeli vergiler dahil olması için. Aksi halde gümrüğe takılma, kapıda vergi ödeme vb sorunlar yaşanıyor diye biliyorum. Yeni kullanıca özel indirimle 948 TL yapıyor her şey dahil. Yalnızca kahverengi anahtar mevcut.

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,733
İsim
kilan embappe
2.4 GHz wireless için alınabilir... Onun dışında aliexpress te 1180'e mi ne MK61 vardı...

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,770
İsim
Murat Orhan
Bir ara Royal Kludge RK68 olanı alıp kullanmıştım, baya kaliteli hissiyatı vs. Gateron optik switch ti... Güzel ürün...
Elinde var mı hala sattın mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türkiye Direkt Posta seçilmeli vergiler dahil olması için. Aksi halde gümrüğe takılma, kapıda vergi ödeme vb sorunlar yaşanıyor diye biliyorum. Yeni kullanıca özel indirimle 948 TL yapıyor her şey dahil. Yalnızca kahverengi anahtar mevcut.
Bi ben mi beceremedim

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,267
İsim
Mertol
Üründe 'görevler dahil' yani gümrük vergisi, diğer vergiler ve harçlar dahildir diyor hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende bu switchten var 10 adet acaba bunlar bu klavyeye olur mu?

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,696
Üyeler
156,653
Son üye
luther16
Top Bottom