Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 3 Modlu Beyaz Rk61 Kargo Dahil 998 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,200
İsim
Murat Orhan
Beyler bu fiyatlara siyah kasa bluethoot bir klavye çıkar mı? Mk61 düşünüyordum fakat o kabloluymuş. Ve ayrıca fps oyunları için gecikme teşkil eder mi?
siyahı da vardı da bitmiş bu fiyatlara zor

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,478
İsim
bilo
Discord
b1l0
4 saat önce kararsız kalıp bu konuda bilgisayarı uykuya almıştım, hala indirim devam ediyor hala kararsızım ya.

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,265
İsim
Mertol
4 saat önce kararsız kalıp bu konuda bilgisayarı uykuya almıştım, hala indirim devam ediyor hala kararsızım ya.
1 haftadır bu fiyatta hocam pek indirim değil aslında da kimse fark etmemiş ben de paylaşayım dedim.1 adet stok kalmış. Sonra yine bu fiyatlardan gelir mi bilmem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,200
İsim
Murat Orhan
Bu paraya Optical switch olmayan klavye çok zor muhtemelen sırf o yüzden bile alınır. + olarak bluetooth RK Switch vs de var. Ben yanında hediye olarak 10 tane baby kangaroo switch, Aliexpressten de Jwick Black v2 + Holy panda aldım

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,478
İsim
bilo
Discord
b1l0
Bu paraya Optical switch olmayan klavye çok zor muhtemelen sırf o yüzden bile alınır. + olarak bluetooth RK Switch vs de var. Ben yanında hediye olarak 10 tane baby kangaroo switch, Aliexpressten de Jwick Black v2 + Holy panda aldım
1-Hediye switchi biz de alabiliyor muyuz? (Normal veya ilk kullanıcı olarak)
2-Bahsettiğiniz switchlerin kalitesi ve ses durumu klavyedekine göre nasıl?
3-Taksit imkanı var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 haftadır bu fiyatta hocam pek indirim değil aslında da kimse fark etmemiş ben de paylaşayım dedim.1 adet stok kalmış. Sonra yine bu fiyatlardan gelir mi bilmem.
Fiyat güzel de 1 tane gözükmesi sistem hatası sanırım, şimdiye çoktan biterdi öyle olsa ya.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,200
İsim
Murat Orhan
1-Hediye switchi biz de alabiliyor muyuz? (Normal veya ilk kullanıcı olarak)
2-Bahsettiğiniz switchlerin kalitesi ve ses durumu klavyedekine göre nasıl?
3-Taksit imkanı var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fiyat güzel de 1 tane gözükmesi sistem hatası sanırım, şimdiye çoktan biterdi öyle olsa ya.
1 - Hediye switch yerine gaming mouse cart curt zibilyon tane bedava öğe de var banggood bunu kendi veriyor yanında ben yanında Kangaroo baby switch aldım hem pahalı hem de mouse vs ihtiyacım yoktu
2-Holy panda dediğim switch browna benzer ama biraz daha ağır bir switch(ben 55g biraz hafifini aldım) sesi vs beni cezbetti. Jwick'i @M.A.Y. önerdi onun hakkında bilgim yok. Kangaroo switchte yine gateron'un onu da deneyeceğiz.
3-Taksit galiba paypal'a yapıyor sadece ben tam emin olamadığım için peşin aldım

• Beğen
Reaksiyonlar: B1L0

Akadir41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Abdülkadir İvenç
Instagram
akadirr1
Steam
Rinnflow
Twitter
aakadir_
Discord
Kadirr#4145
Reddit
Rinnflow
Gümrük vergisini göremedim uygulamada kapıda vergi çıkacak sanırım

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,478
İsim
bilo
Discord
b1l0
Gümrük vergisini göremedim uygulamada kapıda vergi çıkacak sanırım
1682614785465.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,200
İsim
Murat Orhan
Hocam o zaman 130 TL kadar ek bi ücret çıkıyor bu görevler dahil dediği şey vergi mi banggood önceden kullanmadığım için bilmiyorum oek
onu seç yansıtmıyor ücreti

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,963
Üyeler
147,806
Son üye
Nightt01
Top Bottom