Neler Yeni

3.Nesil Ryzen Nasıl Bios Güncelliyebilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Kerem Berke Çetinkaya
Arkadaşlar Merhaba Anakartım MSİ B450M PRO-M2-V2 Acaba 3.Nesil Ryzen e Nasıl Güncelleye Bilirim 0 toplicam pc yi yeni Gelicek Ryzen 3100 veya 3300X Almayı Düşünüyorum.

Emre Baş

80+ Gold
Sitesinden güncel sürümü indir ve USB disk ile yazdır

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Kerem Berke Çetinkaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eski Nesil Bir Ryzene Gerek Yok Değilmi Herhangi Bir Pcden USB Belleğe yükleyip pcyi çalıştırdığımda olur değilmi

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Kürşat Canciğer
Normalde 2. Nesil bir ryzen olmadan görüntü alamazsın ve bios güncelleyemezsin bazı kartlar işlemcisiz güncelleme olanağı veriyor senin aldığın kattta bildiğim kadarıyla o özellik yok ama emin değilim. Ben gigabyte b450m s2h aldım en güncel bios ile geldi kartınız büyük ihtimalle güncel gelecektir

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Kerem Berke Çetinkaya
Normalde 2. Nesil bir ryzen olmadan görüntü alamazsın ve bios güncelleyemezsin bazı kartlar işlemcisiz güncelleme olanağı veriyor senin aldığın kattta bildiğim kadarıyla o özellik yok ama emin değilim. Ben Gigabyte b450m s2h aldım en güncel bios ile geldi kartınız büyük ihtimalle güncel gelecektir
ama benim bu kartı aldığım nerdeyse 7 veya 8 ay oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Kürşat Canciğer
Ozaman güncellemen gerekebilir msi b450m kartlardan max ibaresi olanlar işlemci olmadan usb ile bios güncelleme olanağı veriyor diye hatırlıyorum. 3. Nesil işlemciyi taktığında anakartın bios sürümü eskiyse büyük ihtimalle görüntü alamazsın. Bende toplamadan önceki araştırmalarıma göre konuşuyorum emin değilim umarım problem yaşamazsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Kerem Berke Çetinkaya
Peki Nasıl güncellete Bilirim ben bu anakartı Vatandan almıştım Acaba Yardımcı olurlarmı?

ARDAER

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Ardaer alkan
Instagram
@ardaer_allkn
Twitter
ArdaerAlkan
Ben de aynı anakarttan aldım, ben de bu sorunun cevabını arıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Kürşat Canciğer
İtopya incehesap gibi yerler anakartı gönderdiğinde güncelleyip gönderiyorlar ama vatan yaparmı bilmiyorum. Anakartı servisine gönderebilriisn açık bilgisayarcı varsa ona yaptırabilirsin yada forum üzerinde aynı şehirde olan ryzen kullanıcısı varsa belki yardımcı olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Kerem Berke Çetinkaya
Teşekkürler Hepinize Şu vatan İçin Bi Araştırma Yapayım

Furkan Yurtlu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Furkan
Arkadaşlar Merhaba Anakartım MSİ B450M PRO-M2-V2 Acaba 3.Nesil Ryzen e Nasıl Güncelleye Bilirim 0 toplicam PC yi yeni Gelicek Ryzen 3100 veya 3300X Almayı Düşünüyorum.
Kanka acayip kolay anakartının sayfasına gir ve en son bios u indir 3.nesil ryzen için yazar zaten onu indir flash bellege at baska pc de de yapabilirsin sonra indir flash belleke at tak 3000serisi işlemciyi Bilgisayarı açma tuşuna bas açılmadan bios ekrana gir del tuşuyla o zaten otomatik seni flash belleke atıcak ordan bas dosyaya kur bu kadar bide dosya adını msı.room yap :)

Top Bottom