Neler Yeni

(3. Sezon)DA Forum - Okul Konusu

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,543
İsim
Fatih
Günaydın hocam neden öyle dedin bir şey mi oldu?
Çok oluyor şu sıralar hocam ve engelleyemiyorum maalesef, kendime odaklanmaya çalışıyorum. Alanım üzerine çalışarak kafamı dağıtmaya çalışıyorum ancak bazen oluyor öyle. Sorduğunuz için teşekkür ediyorum, birilerinin öyle ya da böyle bunu sorması mutluluk verici.

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,208
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Herkese Добре утро!

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,284
İsim
Anonim-Anonim
Günaydın.

7 ders işliyoruz normalde. Çok boş bir günmüş keşke gelmeseydim.

Mat-fizik-coğrafya-İngilizce-boş-danışmanlık-danışmanlık.
Ekstra deprem tatbikatı olacakmış bugün

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Çok oluyor şu sıralar hocam ve engelleyemiyorum maalesef, kendime odaklanmaya çalışıyorum. Alanım üzerine çalışarak kafamı dağıtmaya çalışıyorum ancak bazen oluyor öyle. Sorduğunuz için teşekkür ediyorum, birilerinin öyle ya da böyle bunu sorması mutluluk verici.
Real olmasada sanal olarak her gün birlikteyiz tabii ki soracağım hocam, söylemek istediğiniz bir şey falan olduğunda çekinmeyin. :)

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Shaw

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,543
İsim
Fatih
Real olmasada sanal olarak her gün birlikteyiz tabii ki soracağım hocam, söylemek istediğiniz bir şey falan olduğunda çekinmeyin. :)
Bu sizin için de geçerli efendim.

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,284
İsim
Anonim-Anonim
Çıktım okuldan şimdi. Hiçbir hoca ders işlemeyeceğim dedi. Sınıf şu an 5 kişi normalde 21.İzin aldım çıktım. Devamsızlık sorunu yok zaten. En azında sıcak yatağımda uyurum biraz.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Çıktım okuldan şimdi. Hiçbir hoca ders işlemeyeceğim dedi. Sınıf şu an 5 kişi normalde 21.İzin aldım çıktım. Devamsızlık sorunu yok zaten. En azında sıcak yatağımda uyurum biraz.
İyi bakalım :D

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,284
İsim
Anonim-Anonim
Ya abi anlamıyorum ben o kadar dersten geri kalmışız adam diyor kimse yok ne yapıyorsanız yapın müfredatın gerisindeyiz hiç takmıyorlar. En azından dışarı salsa futbol-basketbol falan oynarız. O da yok. Telefonu da vermiyorlar. İlk defa hayatımda hocaların ders işlemesini istiyorum.
Sadece sülalesi meyve tabağına dönen matematikçi işliyor ona da buradan selam olsun.

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,208
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Hacı abiler bişey anlatacağım. Matematik hocamız ve aynı zamanda sınıf hocamız dün dersteyken bana şe dedi. "Hasan hakkımda söylediklerin kulağıma geldi çok teşekkür ederim."

Bunu söylerken bayağı gülüyordu. İşin absürt tarafı hiç bir hocam hakkında başka bir hocamla konuşmadım şimdiye kadar. Ne dediğimi bilmiyorum. Sormadım daa... Ne dedim la ben, asıl soru kime dedim?

Son düzenleme:

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Hacı abiler bişey anlatacağım. Eski matematik hocamız ve aynı zamanda sınıf hocamız dün dersteyken bana şe dedi. "Hasan hakkımda söylediklerin kulağıma geldi çok teşekkür ederim."

Bunu söylerken bayağı gülüyordu. İşin absürt tarafı hiç bir hocam hakkında başka bir hocamla konuşmadım şimdiye kadar. Ne dediğimi bilmiyorum. Sormadım daa... Ne dedim la ben, asıl soru kime dedim?
Hocana sormak en mantıklısı :D

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,208
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Top Bottom