Neler Yeni

(3. Sezon)DA Forum - Okul Konusu

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,590
İsim
Memati Baş
Aksamdan mı kaldın Memati? :D
Biraz erken oldu memati reis ama olsun günaydın :D
🤙 🤙 🤙
Mesaj otomatik birleştirildi:

1677767615453.png

104 tane mesaj atmışım bu konuya.

Son düzenleme:
  • Hahaha
Reaksiyonlar: Shaw

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,208
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,284
İsim
Anonim-Anonim
Sınıf 21 kişiydi normalde. Sadece 10 kişi gitmiştik. Matematikçi hariç kimse ders işlemedi. Genelde sohbet-muhabbet-tekrar yaptık. Geometrici beden yaptırdı adam gibi adam.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Sınıf 21 kişiydi normalde. Sadece 10 kişi gitmiştik. Matematikçi hariç kimse ders işlemedi. Genelde sohbet-muhabbet-tekrar yaptık. Geometrici beden yaptırdı adam gibi adam.
21 kişilik sınıf mı? Vay be ne güzel.

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,284
İsim
Anonim-Anonim
21 kişilik sınıf mı? Vay be ne güzel.
Normalde 16 kişilik 4 sınıftık. Daha sonra Sınıflar 24 kişilik diye ve 1-2 hocanın programında çakışma oluyor diye 3 sınıf yaptılar.

İçimi dökmek istedim bu yazıyı ondan dolayı yazacağım.
Şu an 10. Sınıfım. Liseye gidiyorum. Maddi durumu ortalama bir ailem var. LGS sınavından iyi bir sonuç aldığımdan Şehrimdeki iyi bir özel fen lisesinden burs aldım. Ailem de geri kalan parayı tamamlayabileceklerini ve geleceğim için iyi bir adım olduğunu düşünerek beni desteklediler. Şuan 2. yılım. Maalesef yaşanan son olaylardan ve bu felaketten dolayı dersle olan bütün bağım koptu. Şu an için sallantıdayım. Hiç bir konuyu hatırlamıyorum. Fen lisesinin son sınıfına düştüm. Netlerim baya geriledi. 1-2 bilgisayar parçamı sattım. Kendimi düzeltmene dek kullanmayacağım. Yaz mevsiminde TYT’yi bitirme hedefi koydum. Umarım eski halime dönerim.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Normalde 16 kişilik 4 sınıftık. Daha sonra Sınıflar 24 kişilik diye ve 1-2 hocanın programında çakışma oluyor diye 3 sınıf yaptılar.

İçimi dökmek istedim bu yazıyı ondan dolayı yazacağım.
Şu an 10. Sınıfım. Liseye gidiyorum. Maddi durumu ortalama bir ailem var. LGS sınavından iyi bir sonuç aldığımdan Şehrimdeki iyi bir özel fen lisesinden burs aldım. Ailem de geri kalan parayı tamamlayabileceklerini ve geleceğim için iyi bir adım olduğunu düşünerek beni desteklediler. Şuan 2. yılım. Maalesef yaşanan son olaylardan ve bu felaketten dolayı dersle olan bütün bağım koptu. Şu an için sallantıdayım. Hiç bir konuyu hatırlamıyorum. Fen lisesinin son sınıfına düştüm. Netlerim baya geriledi. 1-2 bilgisayar parçamı sattım. Kendimi düzeltmene dek kullanmayacağım. Yaz mevsiminde TYT’yi bitirme hedefi koydum. Umarım eski halime dönerim.
Toparlarsın sen güveniyorum daha sınav için zamanın bol.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,543
İsim
Fatih
Günaydın herkese. Mutsuzluk dolu bir gün beni bekliyor.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Top Bottom