Neler Yeni

Yardım 3 Yıl Boyunca Amazon Prime'ı Bedava Kullanmak

NZXT

80+ Bronze
Uygunsuz davranış

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,355
İsim
mustafa can
jeff bezoz a şikayet edicem seni

NZXT

80+ Bronze
Bekle birazdan ceza alırsın zaten ergen bebe. :D
İsme bak birde dediği şeye bak :D.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence asıl ergen sensin adam açık bulmuş yapıyo beleş prime git sende yap 40tl de 40tl dir bi döner parası ben olsam bende yaparım kaç milyon dolarlık şirket bizim 40tl ye kalmadıya duyar kasma
Aynen öyle, git o 40 lirayı dolar yap euro yap ikiye katlarsın biraz ileriye dönük alışveriş yapın böyle boş şirketler için harcamayın paranızı.

Bence asıl ergen sensin adam açık bulmuş yapıyo beleş prime git sende yap 40tl de 40tl dir bi döner parası ben olsam bende yaparım kaç milyon dolarlık şirket bizim 40tl ye kalmadıya duyar kasma
Yok moruk ben amazona mail atıp o açığı bildirecem, hırsız değilim sizin gibi.

İsme bak birde dediği şeye bak :D.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen öyle, git o 40 lirayı dolar yap euro yap ikiye katlarsın biraz ileriye dönük alışveriş yapın böyle boş şirketler için harcamayın paranızı.
Adam nickini NZXT yapmış benim nickle dalga geçiyor puhahahah... Hırsız olduğunu söyleyince de dua et forumdayız annene sövemiyorum diyor. :D Tam 14-15 yaşlarında kafasız bir ergen örneği... Ve hâlâ bedavaya parazit gibi yapıştığı şirkete boş şirket diyor :DDD Prime'ı bedava kullanırken salyalarını akıtarak kullandığına yemin edebilirim...

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
can
Hiçbir şey olmaz kafan rahat olsun Amazon ödemeyi almayı denediğinde madem ki kartta bakiye yok veya kart kapalı aboneliği iptal etmekle yükümlü adamlar aboneliği iptal etmiyorsa sana hiçbir ücret almadan sunuyorlarsa gelip de senden davacı olma hakları yok.
Netflix gibi düşün adamlar 3 gün boyunca ödemeyi deniyor sana bildirim gönderiyorlar 3 günün sonunda ödeme alınmazsa abonelik askıya alınıyor aynı durum Spotify ve Youtube premium için de geçerli.
bayan cok bilmiş üzerine düşseler icralık olur arkadaş :) adamlar fatura kesmiş sen faturalı hattın borcunun ödeme bakayım bir turkcel nasıl alıyor senden yada elektrik suyunuda ödeme amazon tınlamıyor işin özeti bu

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
710
İsim
Ömür
bayan cok bilmiş üzerine düşseler icralık olur arkadaş :) adamlar fatura kesmiş sen faturalı hattın borcunun ödeme bakayım bir turkcel nasıl alıyor senden yada elektrik suyunuda ödeme amazon tınlamıyor işin özeti bu
Kimse 2 dolar için dava açmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,527
Üyeler
151,079
Son üye
alcadrass
Top Bottom