Neler Yeni

30-35 Bin TL Üst segment toplama önerisi (Asus Anakart, Amd Ekran kartı olmasın lütfen)

Ördog

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yaman Tonguz
Bütçe
35000
İyi Forumlar,
Şuan 30-35 bin arası bilgisayar toplamak istiyorum parçaları ayrı ayrı alıp kendimde birleştirebilirim (uygun f/p toplama bilgisayarda alabilirim fark etmez).
Monitör, klavye, mouse, kulaklık istemiyorum (f/p harici mikrofon önerebilirseniz sevinirim).
Eğer slot ve giriş farkı yoksa şuan da bilgisayarımda kullandığım M2 SSD ve HardDiskimi yeni bilgisayarda kullanmayı düşünüyorum (M2 SSD: Corsair MP510, Seagate 2TB bir modeli).
Güzel bir soğutma sistemi de istiyorum fiyatın içinde.
Bilgisayarı genellikle fps oyunları, minecraft (video ve yayınlar) için toplamak istiyorum.

Vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim önerilerinizi bekliyorum.
(Eğer yanlış yerde ve yanlış şekilde konu açtıysam özür dilerim adminler ilk defa bir konu açıyorum ♥)

Total:32875 ediyor kalanlada sıvı soğutma alabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sıvı soğutma alabilirsiniz ssd yi çıkarıpta anakartı değişebilirsiniz isterseniz fakat pek gerek yok

şahin doğan

80+ Platinum

sıvı soğutma alabilirsiniz ssd yi çıkarıpta anakartı değişebilirsiniz isterseniz fakat pek gerek yok
Güzel sistem ama ölü yatırım olur.

İyi Forumlar,
Şuan 30-35 bin arası bilgisayar toplamak istiyorum parçaları ayrı ayrı alıp kendimde birleştirebilirim (uygun f/p toplama bilgisayarda alabilirim fark etmez).
Monitör, klavye, mouse, kulaklık istemiyorum (f/p harici mikrofon önerebilirseniz sevinirim).
Eğer slot ve giriş farkı yoksa şuan da bilgisayarımda kullandığım M2 SSD ve HardDiskimi yeni bilgisayarda kullanmayı düşünüyorum (M2 SSD: Corsair MP510, Seagate 2TB bir modeli).
Güzel bir soğutma sistemi de istiyorum fiyatın içinde.
Bilgisayarı genellikle fps oyunları, minecraft (video ve yayınlar) için toplamak istiyorum.

Vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim önerilerinizi bekliyorum.
(Eğer yanlış yerde ve yanlış şekilde konu açtıysam özür dilerim adminler ilk defa bir konu açıyorum ♥)
Özelleştirmeden 800 TL fark ile Fury RGB 5600MHz ram seçeneğini özelleştirerek alabilirsin.

Ördog

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yaman Tonguz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Teşekkür ederim önerin için.

Güzel sistem ama ölü yatırım olur.

Özelleştirmeden 800 TL fark ile Fury RGB 5600MHz ram seçeneğini özelleştirerek alabilirsin.
Ölü yatırım olur derken neyi kastediyorsunuz acaba.

şahin doğan

80+ Platinum
Ölü yatırım olur derken neyi kastediyorsunuz acaba.
O sistemin anakartı en fazla 5. Nesil işlemci destekliyor. Benim attığım sistemin anakartı ise 2025 yılına kadar çıkacak bütün işlemcilere destek verecek ve daha güncel.

şahin doğan

80+ Platinum

Ördog

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yaman Tonguz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
5. nesille takılı kalırsın o sistemde. 3 Yıl sonra yükseltme yapmak istersen kökten Anakart ve Ramlerin değişmesi lazım.
sistem çok güzel ancak asus anakart istemiyorum kötü geçmişiz var asusla :) eğer buna benzer bildiğin asus anakart olmayan bir sistem varsa çok mutlu olurum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,238
Üyeler
158,064
Son üye
average
Top Bottom