Neler Yeni

30-35k Bütçe PC + Monitör önerisi

Twiffle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Hüseyin
Bütçe
35000
Merhaba Arkadaşlar. Yaklaşık 30-35k lık bir bütçeye pc ve monitör almak istiyorum.

Vok III gözüme çarptı. Sistemi alan ya da bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim. Bu fiyata daha iyi bir sistem alınır mı yoksa fiyatlar düşmesi için beklemem daha iyi mi olur sizce ?
Monitör olarak emin olamadım 1080p almak ayıp mı olur sisteme yoksa 2k kesinlikle almalı mıyım?
Ayrıca alacağım sistemi rami 32 ye çıkarmak ve 1tb ssd almak istiyorum.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim, teşekkürler şimdiden

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
adsizazo
Merhaba Arkadaşlar. Yaklaşık 30-35k lık bir bütçeye pc ve monitör almak istiyorum.

Vok III gözüme çarptı. Sistemi alan ya da bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim. Bu fiyata daha iyi bir sistem alınır mı yoksa fiyatlar düşmesi için beklemem daha iyi mi olur sizce ?
Monitör olarak emin olamadım 1080p almak ayıp mı olur sisteme yoksa 2k kesinlikle almalı mıyım?
Ayrıca alacağım sistemi rami 32 ye çıkarmak ve 1tb ssd almak istiyorum.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim, teşekkürler şimdiden
başkan sistem kaliteli ssdyi 1 tb yapmanı öneririm anakartıda b serisi ramlerin bir acelesi yoksa ilerde yaparsın upgradeini o şekildede 32k gibi bir fiyata geliyor 2800 tl geri ödeme aldığın zaman monitor olarak ise 2k ister bu sistem rx7800xt in hakkı odur

Twiffle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Hüseyin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
başkan sistem kaliteli ssdyi 1 tb yapmanı öneririm anakartıda b serisi ramlerin bir acelesi yoksa ilerde yaparsın upgradeini o şekildede 32k gibi bir fiyata geliyor 2800 tl geri ödeme aldığın zaman monitor olarak ise 2k ister bu sistem rx7800xt in hakkı odur
Anakarttta 3-4k fark vermeye değer mi hocam b serisi almak için. Anakartlar hakkında pek bilgim yok maalesef.
Bir de 2k olarak f/p monitör önerin var mıdır ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
adsizazo
Anakarttta 3-4k fark vermeye değer mi hocam b serisi almak için. Anakartlar hakkında pek bilgim yok maalesef.
başkan bu sistem ilk geldiğinde 1000tl farka anakartı b yapabiliyordun şimdi baktığımda o seçeneği kaldırmış çakal itopya :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

başkan minimum 7.5k dan başlar 2k monitörler bütçe nedir

Twiffle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Hüseyin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
başkan bu sistem ilk geldiğinde 1000tl farka anakartı b yapabiliyordun şimdi baktığımda o seçeneği kaldırmış çakal itopya :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

başkan minimum 7.5k dan başlar 2k monitörler bütçe nedir
Hocam zorlarsam alabilirim ama 7.5 un üstüne çıkacağımı sanmıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,992
Üyeler
154,832
Son üye
chavesmontana